Haber Detayı
25 Ekim 2016 - Salı 11:04
 
Hüseyin Sözlü'nün Bahçeli muhalifi başkan danışmanı!
Adana Büyükşehir Belediyesi MHP Lideri Bahçeli'nin muhalifleri için adeta bir kamp alanı olmuş durumda...
Ajans ÖZEL Haberi
Hüseyin Sözlü'nün Bahçeli muhalifi başkan danışmanı!

BAHÇELİ MUHALİFİ BAŞKAN DANIŞMANI

Geçtiğimiz günlerde MHP Genel Merkezi tarafından ihraç istemiyle disiplin kuruluna verilen Ümit Özdağ ile birlikte hareket eden Yusuf Halaçoğlu'nun kardeşi Mustafa Halaçoğlu Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan danışmanlığı görevine getirildi... Bu görevlendirme ile ilgili uzun süredir tepkiler parti tabanında ciddi bir şekilde ifade ediliyordu. Ancak son gelişmelerle birlikte MHP Lideri Bahçeli'ye karşı açık ve net bir şekilde tavır koyan Yusuf Halaçoğlu'nun kardeşi Mustafa Halaçoğlu'nun danışman göreviyle Belediye imkanlarını kullanması parti tabanını adeta isyan noktasına getirdi.

MUHALİFLERE İHALE

Daha önce AJANSADANA tarafından gündeme getirilen ASKİ Güvenlik ihalesi ile Hüseyin Sözlü'nün Devlet Bahçeli muhaliflerinden olan Yusuf Baş yönetiminin Disiplin Kurulu Başkanı iLHAN PEHLİVAN'A verilmesi büyük yankı oluşturmuştu. Buna rağmen MHP Lideri Bahçeli'ye muhalif isimlerin Büyükşehir Belediyesinden uzak tutulması gerekirken aksine davranışlar sergilenmesi Hüseyin Sözlü ve ekibinin MERAL AKŞENER başta olmak üzere bütün muhalif gruplarla ilişkilerinin devam ettiğinin de ispatı oluyor.

MERALCİ MECLİS BAŞKAN VEKİLİ

Bilindiği üzere MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş Tarafından KORSAN KONGREYE giden 23 Üst kurul delgesini koordine eden Murat Cevheri BUCAK Byükşehir Meclis Başkan vekilliği için aday gösterilmiş ve MERALCİ Murat Cevheri BUCAK bu makam seçtirilmişti...

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hüseyin, Sözlü'nün, Bahçeli, muhalifi, başkan, danışmanı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri