Haber Detayı
08 Haziran 2018 - Cuma 22:07
 
İmamlardan cemaatlerine iftar yemeği...
Yaşam Haberi
İmamlardan cemaatlerine iftar yemeği...

Çukurova Müftülüğüne bağlı Uluyol,Numanoğlu, Kurttepe , İnce Cami ,Hacı Hasan Ilgın ve Şükrübaba camii Din görevlileri tarafından cami cemaatine ve çocuklara iftar yemeği verildi.

Numanoğlu Camii İmam Hatibi Orhan Durmaz, Uluyol Camii İmam Hatibi Adil Satan, Kuttepe Camii İmam Hatibi Mehmet Çardakçı, Hacı Hasan Ilgın Camii İmam Hatibi Muhammed Pazar, Şükrübaba Camii İmam Hatibi Enbiya Güçlü ve İnce Camii İmam Hatibi Cemal Demir Ramazan ayının ruhuna uygun olarak Mahallelerindeki kardeşlik bağlarını güçlendirmek amacıyla Mahalle halkına verdiği iftarlarda bir araya getirdi.

 

 

Programa katılan vatandaşlar, Kur’an-ı Kerim okunması ve yapılan dualar ve ezan sonrası oruçlarını açtılar. İftar sonrasında İlahiler eşliğinde “Semazen “ gösterisi yapıldı.Camii bahçelerinde düzenlenen iftar yemeklerine Çukurova Kaymakamı Osman Sarı, İlçe Müftüsü Hüseyin Gün, Şube Müdürü K.Karabekir Akbudak, ilçede görev yapan kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri, ilçenin önde gelen hayırsever iş adamları, Daire personelleri, Din görevlileri Mahalle halkı katıldı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İmamlardan, cemaatlerine, iftar, yemeği...,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri