Haber Detayı
22 Nisan 2019 - Pazartesi 22:50
 
İstanbul'un EFSANE Ocak Başkanından TARİHİ AYAR!
- Haberi
İstanbul'un EFSANE Ocak Başkanından TARİHİ AYAR!

MHP MKYK Üyesi ve İstanbul'un EFSANE Ülkü Ocakları Başkanı YÜKSEL KALECİ bazı odakların MHP Lideri DEVLET BAHÇELİ ve Ülkücü Hareketi sokağa çekme ve karanlık odakların oyunlarına alet etme girişimlerine çok sert bir şekilde cevap verdi;

İşte o açıklama;

FARKINDAYIZ!
 
Şehidimiz Yener KIRIKÇI’nın  Çubuk’taki  cenaze töreninde  CHP Genel Başkanına karşı gelişen hadiseye verilen tepkiler, memleketimizin temel meselelerine bakış açısı anlamında yaşanan kafa karışıklığının çarpıcı bir örneğini ortaya koymuştur.

Maalesef bir çok kesim bu konuya kendine göre bir yorum getirmekte ve suistimal etmektedir.Biz de Ülkücüler olarak varlık sebebimizden kopmadan, Türk’e göre ve Türkçe okumayla bu hadiseyi, daha önemlisi temel memleket meselelerini değerlendirmekteyiz.

Şehidimizin cenazesinde cereyan edenlerin,her ne kadar tasvip edilmesi mümkün olmasa da;yaşanan olay üzerinden,bütün toplumsal vakaları,ÜLKÜCÜLERE ve Liderimiz Sayın DEVLET BAHÇELİ Bey'e ciro etme gayretkeşliğini;Görüyor,Anlamlandırıyor ve Not alıyoruz...!

Sosyal medyanın dehlizlerinde,Fetö trollerine yarenlik yapan sözde Ülkü devleri bilmelidirler’ki;yaptığınız her alçaklığın hesabı sorulacaktır.

Türk Devleti'nin ebed müddet yaşam mücadelesi ve Milletin bağımsızlığı Ülkücülerin varlık sebebidir. Dirlikleri boyunca bolluk görmemiş en mütevazi ailelerin Yener KIRIKÇI gibi yiğit evlatlarının canını vatana hediye etmelerinin hikmeti de bu Milli varlık davasıdır.

Riya ile kurgulanmış sözde demokratik söylemlerle,beklentilerine yeni adres arayan, savrulan Sözde Milliyetçilerin "ihanetçi korolara"katılmaları şehit ailelerinin ocağına düşen ateşi söndüremez. Vatan için şehit verilmesini tali konuma düşüremez.

Sorgulanması gereken unsur;yüreği yanan insanların feveranları değil, Millete kasteden mahfillere karşı ne kadar net duruş sergilendiğidir. Memleket dahilinde ya da haricinde siyasi mühendislik yapanların veballerini sorgulamayan her duruş ve söylem insani ve milli vicdandan yoksundur. 

Mehmetçiğin bir tırnağı, sözde insani ve medeni değerler adına kelam sarfederek cilveleşenlerin her türlü hesabından kat be kat değerlidir.
Bilinmelidir ki, İkircikli birlikteliklerin yarattığı iklimden hayat bulan ihanet ve terörü görmeyen göz ve gönül bizden değildir.

Bu vesileyle meseleye bakışımızı Asil Türk Milletine duyururken,
Milletimizin hürriyet meşalesi,Türk Milliyetçiliği'nin siyasal adresi olan Milliyetçi Hareket Partisi'ne düşmanlığı,Ülkücülük iddiası üzerinden yapma gayretine giren,doyumluk kaygısıyla savrulanlar bilmelidir ki;
Söz tükenmiş,sabır sonuna gelmiş,hatrını  sayacağımız bir hukuk kalmamıştır....!

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri