google-site-verification=9o-PCanu17uNkRFRXfnrpvdGm4PqEkdFSkECFs4oyw4
Haber Detayı
12 Temmuz 2020 - Pazar 11:40
 
İşte HACİZ TİYATROSUNUN baş rolünde ki o AVUKAT!
Ajans ÖZEL Haberi
İşte HACİZ TİYATROSUNUN baş rolünde ki o AVUKAT!

Adana Büyükşehir Belediyesinden alacaklı bir firmanın gerçekleştirdiği HACİZ işlemi sonrasında konu ulusal gündeme kadar uzandı ve tartışmalar gün geçtikçe ortaya çıkan yeni gerçeklerle daha da alevlendi...

 

 

HACİZ İŞLEMİNİ YAPAN AVUKAT KİM ?

 

Belediyeye haciz memurları eşliğinde giderek sadece ZEYDAN KARALAR'IN makam odasında ki masa ve koltukları haczeden Avukat SABAHATTİN DEMİR hukuk camiasında aşırı uç noktada sol görüşleriyle tanınıyor. Haciz işlemini yaparken sadece makam odasında ki masa ve koltukları aldıran ancak duvarda asılı LED EKRAN TELEVİZYON dahil olmak üzere birçok eşyaya dokunmayan SABAHATTİN DEMİR aynı zamanda da ASKİ'NİN SÖZLEŞMELİ Avukatı olarak hizmet veriyor!

 

 

ZEYDAN KARALAR İLE RESİMLERİ ORTAYA ÇIKTI

 

Haciz işlemini gerçekleştiren Av. SABAHATTİN DEMİR'İN Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ile çekilmiş resimleri gündeme düştü. Resimde ZEYDAN KARALAR ile birlikte oldukça samimi pozlar veren SABAHATTİN DEMİR'İN bu HACİZ işlemini sadece 1 adet makam masası ve koltuklarından ibaret yaparak bitirmesi bu olayın bir oyun olduğu gerçeğini gün gibi ortaya koyuyor!

 

 

ALİ AKINCI ve SABAHATTİN DEMİR DOSTLUĞU!

 

Adana Büyükşehir Belediyesi Hukuk Müşaviri Av. Ali Akıncı ile Sabahattin Demir ÇAĞDAŞ HUKUKÇULAR DERNEĞİ çatısı altında birçok dönem birlikte görev aldıkları ve her ikisinin de MARJİNAL derecede SOL görüşlü oldukları biliniyor. İCRA İşlemini gerçekleştiren alacaklı firmanın Avukat olarak SABAHATTİN DEMİR ismini tutması ve ardından yapılan akıllara zarar bu icra işleminin ayyuka çıkması sonucunda oynanan tiyatronun ilerleyen günlerde çok daha farklı noktalara gideceği konuşuluyor!

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri