google-site-verification=9o-PCanu17uNkRFRXfnrpvdGm4PqEkdFSkECFs4oyw4
Haber Detayı
06 Eylül 2021 - Pazartesi 14:03
 
İşte Zeydan'ın BELGELİ BANKAMATİKÇİSİ...!
Gündem Haberi
İşte Zeydan'ın BELGELİ BANKAMATİKÇİSİ...!

Adana Büyükşehir Belediyesinde BANKAMATİKÇİ ve ÇALIŞMADIĞI iftirasıyla işten çıkartılan 3000 Ülkücü işçinin ardından CHP'li Zeydan Karalar kendi BANKAMATİKÇİLERİNİ işe aldığı ortaya çıktı...

 

 

RADYO SAHİBİ AYDA 10.000 TL maaş alıyor!

 

Adana'da yayın yapan bir radyonun sahibi olan Umut Yüzer daha önce de ZEYDAN KARALAR'IN Seyhan Belediye Başkanlığıo döneminde SEYHAN İMAR A.Ş. üzerinden maaşa bağlandığı ve gayri resmi BASIN MÜDÜRÜ olarak 5 yıl görev yaptığı ortaya çıktı. Şu an ise Adana Büyükşehir Belediyesi İMAR A.Ş. üzerinden ayda 10 BİN TL maaş alan ve işe gitmeden RADYOCULUK yapan          ( Hemde milletin gözünün içine baka baka ) UMUT YÜZER isimli Radyo sahibinin mal varlığıda dudak uçuklatıyor. 

 

 

UTANMADAN BANKAMATİKÇİ VE HIRSIZ PAYLAŞIMI YAPMIŞ

 

Umut Yüzer Büyükşehir'den BANKAMATİKÇİ olduğuna bakmadan ZEYDAN KARALAR'IN işten çıkartılan işçileri itham ettiği paylaşımıda kendi sosyal medyasında paylaşarak pişkince bir tavır sergilemiş. Paylaşımı görenlerin BU NASIL BİR PİŞKİNLİKTİR sitemlerine bile aldırmayan Yüzer adeta bu USÜLSÜZ ve YASAL OLMAYAN haksız kazancını pervasızca Adanalıya sergilemeye devam ediyor. 

 

Şimdi gözler konuyla ilgili ZEYDAN KARALAR'IN vereceği cevaba çevrilmiş durumda... 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri