Haber Detayı
14 Haziran 2021 - Pazartesi 14:29
 
İYİ Parti Adana İl Başkanına Parti tabanından tepkiler çığ gibi!
Siyaset Haberi
İYİ Parti Adana İl Başkanına Parti tabanından tepkiler çığ gibi!

İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadoğlu ile ilgili parti tabanında oluşan rahatsızlık hat safhaya ulaşmış durumda. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Adana ziyareti sırasında bu şikayetlerin gündeme gelmesi bekleniyor...

 

KIRICI VE ÖTEKİLŞTİRİCİ 

 

Boyvadoğlu hakkında parti tabanından bize ulaşan şikayetlerin başında Boyvadoğlu'nun herkese karşı kırıcı ve sert bir üslup takınmak suretiyle insanları parti çatısı altından uzaklaştırdığı yönünde. Parti içinde ekipçilik ve adam kayırmacılık gibi bir tarz benimseyen Boyvadoğlu özellikle CHP'li Belediyelere yakınlarını işe aldırdığı ve dar alanda kurduğu kendisine yakın isimlerin haricinde kimseyle muhatap olmadığı söyleniyor.

 

PARTİ İÇİNDE Kİ OLAYLARI KAPATMA YOLUNA GİTMİŞ

 

Parti teşkilatlarında yaşanan çok önemli olayları çözümlemek yerine kapatmayı tercih ettiği söylenen Boyvadoğlu, özellikle kadınların kendisine getirdiği hiç bir şikayeti ciddiye almamakla suçlanıyor. Sorumlular hakkında gerekli işlemleri yapmak yerine özellikle Kadın Partilileri sert bir üslupla susturmak ve olayların üstünü kapatmak istemesi kendisine yönelen tepkilerin gün geçtikçe çığ gibi büyümesine neden oluyor.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri