Haber Detayı
03 Mart 2020 - Salı 08:02
 
İYİ Partili vekilin Şehit cenazesinde ki skandal davranışları!
Siyaset Haberi
İYİ Partili vekilin Şehit cenazesinde ki skandal davranışları!

İdlip'teki saldırıda şehit olan Piyade Yüzbaşı Süleyman Şahin'in cenaze töreninde cemaatin önüne geçerek namaz kılar gibi poz veren İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur'un garip davranışları şaşkınlıkla karşılandı.İdlip'de rejim unsurlarının saldırısı sonucu şehit olan Piyade Yüzbaşı Süleyman Şahin'in Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesindeki cenaze namazı esnasında İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur'un cemaatin önüne geçip fotoğraf çektirmesi şaşkınlıkla karşılandı.İdlip'teki saldırıda şehit olan Piyade Yüzbaşı Süleyman Şahin dün memleketi Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde düzenlenen törenin ardından son yolculuğuna uğurlandı.

 

Namaz kılıyormuş gibi poz verdi


Şehit Piyade Yüzbaşı Süleyman Şahin'in, Afyonkarahisar İl Müftüsü Şükrü Kabukçu tarafından kıldırılan cenaze namazı esnasında İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, cenaze namazı kılanların önüne geçerek tek başına ilk önce namaz kılıyormuş gibi poz verdi ve ardından da ellerini açıp cemaatle birlikte dua etti.

 

 

Şaşkınlıkla karşılandı


Milletvekili Cesur'un bu hareketi şaşkınlıkla karşılanırken, bu anları da kendi danışmanı cep telefonu ile görüntüledi. Milletvekili Cesur tarafından sosyal medyada paylaşılan bu fotoğraflar bir taraftan tepki çekerken bir yandan da şaşkınlıkla karşılandı.

 

 

Sosyal medyada büyüp tepki topladı

 

İyi Partili vekilin şehit cenazesinde yaptığı şov sosyal medyada da büyük tepki gördü. Birçok twitter kullanıcısı şehit cenazesindeki bu tavrı eleştiren paylaşımlarda bulundu. İşte onlardan bazıları;

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri