Haber Detayı
30 Ocak 2015 - Cuma 00:21
 
Karalar hep halkın içinde!
Tellidere Mahallesi'ne yapılması planlanan kapalı semt pazarı ile ilgili olarak hazırlanan 2 farklı modeli mahalle halkına sunan Başkan Zeydan Karalar, 5 yıl içerinde yeri olan tüm mahallerde kapalı semt pazarı sorunun kalmayacağını söyledi.
Siyaset Haberi
Karalar hep halkın içinde!

Haftanın 4 gününü mahalle gezilerine ayıran Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Tellidere Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.

 

HAFTANIN 4 GÜNÜ MAHALLE GEZİSİ

 

Göreve geldiğinde vatandaşı belediyeye değil, belediyeyi vatandaşa götüreceğini vaat eden Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, sözünü tutuyor ve haftanın 4 günü başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte vatandaşları ziyaret ediyor, sorunları dinleyip yerinde çözüm buluyor. İşte bu bağlamda Tellidere Mahallesi'ni ziyaret eden Başkan Karalar, sorunları dinledi. Mahalle içerisindeki parkta düzenlenen toplantıda il olarak konuşan Mahalle Muhtarı Yakup Yılmaz mahallenin ihtiyaçlarını ve sorunlarını iletti.

 

KAPALI SEMT PAZIRINI NASIL İSTERSİNİZ

 

Sorunların biran önce çözüleceğini belirten Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Tellidere Mahallesi'ne yapılması planlanan kapalı semt pazarı ile ilgili olarak hazırlanan 2 farklı modeli mahalle halkına sundu ve bu modellerden birini seçmesini istedi. 5 yıl içerinde  yeri olan tüm mahallerde kapalı semt pazarı sorunun kalmayacağını belirten Başkan Karalar, "Tallidere'yi gerçekten çok önemsiyorum. Seçim sürecinde çok Karaisalılı tanıdım sizleri tanımak beni çok mutlu etti. Seçim döneminde önemli desteğinizi ve oyunu gördüm. Gerçi bunlar olmasaydı da sizlere hizmet edecektik çünkü bizim için ayrım yok herkes eşit mesafede. Belli bir siyasetle bizler buralara geldik ama artık siyaset şapkası bitmiştir. Biz şapkamızı çıkardık atık devletin bir çalışanıyız. İlk önceliğimiz muhtarın dediği gibi semt pazarı. 2 tane pazar projemiz var hangisini onaylarsanız onu yapacağız. Bu hizmeti yapacağız birde söz vermiştik yazlık sinema demiştik. İnşallah birlikte yazlık sinemada film izleyeceğiz" ifadelerini kullandı.
TAZİYE EVİ İÇİN YER BAKILIYOR
Mahalleli halkının öncelikli isteklerinden olan taziye evininde biran önce yapılacağı müjdesini veren Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, mahallenin merkezinde olan bir yerin bulunması talimatını verdi. Başkan Karalar, "Taziye evi sorununuzun olduğunu biliyoruz. Yapılması için talimatı veriyorum. Mahallenin merkezinde olabilecek sizin onayınız olan bir noktada taziye evi yapılabilir" şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından Başkan Zeydan Karalar, başkan yardımcıları ve birim müdürleri mahalle esnafını gezerek sorunları dinledi.
Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri