Haber Detayı
29 Mayıs 2017 - Pazartesi 12:42
 
Karma Petrolün açılışına yoğun katılım...
- Haberi
Karma Petrolün açılışına yoğun katılım...

Opet’in Türkiye’deki 1089, Adana’daki 24. İstasyonu olan Karma Şirketler Grubu’na ait Karma Petrol hizmete açıldı. 
Karma Şirketler Grubu'na ait Karma Petrol, Yeşilyurt Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı üzerinde Opet’in Türkiye genelindeki 1089,Adana'daki 24. akaryakıt istasyonu olarak açıldı. İşadamları Menderes Kutlu ve Yücel Etike ortaklığındaki Karma Petrol'ün açılış törenine Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, OpetÇukurova Bölge Müdürü Mahir Ömer Ünal, Opet Yatırım Müdürü Orçun Yamak, Karma Petrol istasyon sahibi Yücel Etike’nin yanı sıra siyasi parti ilçe başkanları, siyasi partilerden isimler ve Adana iş dünyasının temsilcileri de katıldı.
Opet Yatırım Müdürü Orçun Yamak, törende yaptığı konuşmada "Karma Petrol kusursuz hizmet anlayışıyla tüketicilerini Opet'in üstün performanslı ürünleriyle buluşturacak. Tüm faaliyetlerimizde müşterilerimizi ön planda tutmak temel felsefemiz ve çalışmalarımızı buna göre şekillendiriyoruz. " dedi. Yamak konuşmasının ardından Opet ailesine katılımı nedeniyle istasyon sahibi Yücel Etike'ye bir plaket takdim etti. 
2 LPG ve 4 akaryakıt olmak üzere 6 adadan oluşan Opet Karma Petrol, tüketicileri Opet’in üstün performanslı Ultra Force ve Eco Force ürünleriyle buluşturacak. 7 gün 24 saat açık olan Opet Fullmarket’in yanı sıra Opet’in Temiz Tuvalet Kampanyası kapsamındaki modern ve hijyenik tuvaletleri de istasyonda müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım kapsamında hizmet verecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Karma, Petrolün, açılışına, yoğun, katılım..., ,
Haber Videosu
Yorumlar
Adana Temizlik Şirketleri