Haber Detayı
14 Temmuz 2017 - Cuma 15:05
 
Kiremithane Spor okulu açılıyor...
Spor Haberi
Kiremithane Spor okulu açılıyor...

Adana Amatör Küme’nin flaş ekiplerinden Kiremithane Spor Kulübü başta Adana olmak üzere Türk futboluna genç oyuncular kazandırma adına Mehmet Susar Tesisleri’nde Yaz Futbol Okulu açıyor.
Pazartesi başlayacak Yaz Futbol Okulu pazartesi, çarşamba ve cuma günleri saat 16.00’da ücretsiz olarak verilecek.
Yaş gruplarına göre farklı kategorilerde başarılı olan oyuncular, Kiremithane Spor Kulübü bünyesindeki takımlara alınacak ve burada eğitimlerine devam edilecek.

FUTBOL KÜLTÜRÜ ÖĞRETİLECEK

İyi sporcular yetiştirmek amacıyla futbol eğitimi alarak öncelikle kulüp disiplini ve terbiyesiyle topluma yararlı fertler yetiştirmek amacında olduklarını belirten Kiremithane Spor Kulübü Başkanı Av. Veysel Susar, “Yetenekli sporcularımızı ülke futboluna kazandırmayı hedefleyen sosyal, aktif ve Kiremithane Spor kültürüyle ve sevgisiyle yetiştirilecek küçük öğrencilerimiz için en yüksek kalitede futbol eğitimi verebilmek üzere Futbol Yaz Okulu açılacaktır” diye konuştu.
Sporun, çocukların bedensel ve ruhsal gelişiminde büyük önemi bulunduğunu ifade eden Başkan Susar, “ Çocuklar ile gencimize spor yapma imkânı sunuyoruz. Böylece onların bedensel ve ruhsal gelişimlerine, sosyal yönden güçlenmelerine katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Spor yapan çocuklarımız kötü alışkanlıklardan da doğal olarak uzak duracaktır. Çocuklarımız arasından, yetenekli olanların keşfedileceğinden, geleceğin sporcularının çıkacağından da çok ümitliyim” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kiremithane, Spor, okulu, açılıyor..., ,
Haber Videosu
Yorumlar
Adana Temizlik Şirketleri