Haber Detayı
06 Mart 2017 - Pazartesi 09:31
 
Kiremithane Spor Vali Demirtaş'ın makamında...
Yeni sezonda Süper Amatör Küme’de mücadele edecek Kiremithanespor, Adana Valisi Mahmut Demirtaş'ı ziyaret etti.
Spor Haberi
Kiremithane Spor Vali Demirtaş'ın makamında...

Kiremithanespor Fahri Başkanı Mehmet Susar,  Kulüp Başkanı Av. Veysel Susar, Basın Sözcüsü K. Yalçın Göl, Muhasip Av. Müslüm Susar, Yönetici Osman Susar, Adana Valisi Mahmut Demirtaş tarafından kabul edildi.

Başkan Av. Veysel Susar, kulübün faaliyetleri hakkında bilgi vererek Vali Demirtaş'a üzerinde adının yazılı olduğu 01 numaralı kulübün formasını hediye etti.

Amatör Kümede    “Uyuşturucuya hayır, spora evet” sloganıyla kamuoyundan büyük destek gören Kiremithane Spor’un Süper Amatör Küme’ye çıkarak tüm beklentilere cevap verdiğini belirten Başkan Av. Veysel Susar,”1979 yılında kurulan Adana’nın güzide kulüplerinden Kiremithane Spor Kulübü’nde görev almaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Doğduğumuz- büyüdüğümüz Kiremithane Mahallesi için ne yapsak o kadar azdır. 3 yılda 2 şampiyonluk yaşayarak planlarımız doğrultusunda emin adımlarla ilerliyoruz. Yeni sezonda da yeni projelerimizi hayata geçirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Amatör kümede  “Uyuşturucuya hayır, spora evet” sloganıyla önemli bir misyon üstlenen kulüp yetkililerine teşekkür eden Vali Mahmut Demirtaş, sosyal projelerin yanı sıra sportif alanda da başarılı olan Kiremithanespor Kulübü’nü kutladı.

Vali Mahmut Demirtaş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtip, Kiremithanespor Kulüp Başkanı ile Yönetim Kurulu Üyeleri'ne teşekkür etti.

Vali Demirtaş, bir süre sohbet ettiği ziyaretin sonunda hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kiremithane, Spor, Vali, Demirtaş'ın, makamında..., ,
Haber Videosu
Yorumlar
Adana Temizlik Şirketleri