Haber Detayı
29 Eylül 2017 - Cuma 21:27
 
Kızılay, Adanalı Tespihcileri Ödüllendirdi…
Yaşam Haberi
Kızılay, Adanalı Tespihcileri Ödüllendirdi…

Her fırsatta Kızılay’a yaptıkları hayırlarıyla anılan Adana'daki tespihçiler son olarak Arakandaki Müslümanlara yaptığı 40 bin liralık yardımın ardından ödüllendirildi. Kızılay Seyhan Şube Başkanı Eyyüp Azan tespihçiler camiası adına öncülük yapan iş adamı Nasır Fidan’a teşekkür plaketi verdi.

DESTEKÇİLERE MİNNETTARIZ

Başkan Eyyüp Azan, kurum binasında düzenlenen törende yaptığı konuşmada, Türk Kızılay’nın bağışçıları aracılığıyla dünyanın her yerindeki ihtiyaç sahiplerinin yardımına koştuğunu hatırlattı. İhtiyaç sahiplerine yardımların hayırsever vatandaşların desteğiyle sağlandığını ifade eden Azan, ''Bizlere bu desteği vermenizden dolayı çok minnettarız. Siz değerli bağışçılar sayesinde ihtiyaç sahibi birçok insanımıza ulaşabiliyoruz. Desteklerinizin devamını bekliyoruz'' diye konuştu. 
Bu arada her fırsatta Kızılay’ın kampanyasına destek veren tesbihçiler adına ödülünü alan hayırsever işadamı Nasır Fidan’da yaptıkları yardımdan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Türk Kızılay’ının çalışmalarının takdir edildiğini belirtti ve vatandaşları Kızılay’a destek olmaya çağırdı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kızılay,, Adanalı, Tespihcileri, Ödüllendirdi…,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri