google-site-verification=9o-PCanu17uNkRFRXfnrpvdGm4PqEkdFSkECFs4oyw4
Haber Detayı
21 Mayıs 2021 - Cuma 13:03
 
Kocaispir Promosyon ödemelerinde BAY ZEYDAN'I ezdi geçti!
Siyaset Haberi
Kocaispir Promosyon ödemelerinde BAY ZEYDAN'I ezdi geçti!

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile en yüksek maaş promosyon ödemesinin Yüreğir Belediyesi’nde yapılacağını söyledi. Böylece BŞB Başkanı Zeydan Karalar’ın övündüğü rakamı solladı. Adana BŞB 3 bin 555 lira promosyon anlaşması gerçekleştirmişti. 

 

Ayrıca maaş promosyonu olduğunun altını da kalın harflerle çizdi. 

 

 

Yüreğir Belediyesi bünyesinde çalışan işçi, memur ve sözleşmeli personeline müjde veren Başkan Kocaispir, memur ve sözleşmeli personele 4100 TL, şirket çalışanlarına 3600 TL promosyon ödemesi yapılacağını duyurdu.

 

Başkan Kocaispir açıklamasında; “Kıymetli Yüreğirli Hemşehrilerim, bugün izin verirseniz belediyemizin emekçilerine, adanmışlık duygusu ile hizmet eden mesai arkadaşlarımıza bir müjde vermek istiyorum. Değerli emekçi kardeşlerim, yol arkadaşlarım, belediyemiz yine bir ilke imza atıyor. En yüksek maaş promosyon ödemesi Yüreğir Belediyesi’nde yapılacak. Memur ve sözleşmeli personelimize 4100 TL, şirketimizde çalışan kardeşlerimize 3600 TL ödenecek. Ödemeler 15 ila 30 Haziran tarihleri arasında hesaplarınıza yatmış olacak. İnanıyorum ki Yüreğir Belediyesindeki her bir işçimizin, memurumuzun evine götürdüğü maaşında kutsal alın teri ve emek var. Hayırlı uğurlu olsun.” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri