Haber Detayı
26 Mart 2020 - Perşembe 00:23
 
Korona Virüs testi pozitif çıkan FİKRET YENİ taburcu oldu...
Gündem Haberi
Korona Virüs testi pozitif çıkan FİKRET YENİ taburcu oldu...

AK Parti Adana İl eski Başkanı Av. Fikret Yeni, kendisine Kovid-19 teşhisi konulduğunu ve başarılı bir tedavi sürecinin ardından taburcu edildiğini duyurdu.. 
 

FİKRET YENİ'NİN AÇIKLAMASI 

Tüm insanlığın mücadele ettiği Kovid-19 salgını artık hepimiz için bir realite. Hiçbirimiz bu hastalık bize bulaşmaz noktasında bir düşünceye sahip olmamalı, azami derecede dikkatli olmalıyız. Devletimizin, sağlık kurumlarımızın açıkladığı tedbirlere uymalı ve evde kalmalıyız.

Şahsıma da geçtiğimiz hafta içerisinde Kovid-19 teşhisi konuldu. Başarılı bir tedavi süreci sonunda taburcu edildim ve tedavime izole edilmiş şekilde artık evimde devam ediyorum.

Hastalığı tecrübe etmiş birisi olarak uyarılara riayet etmenin öneminin altını çizmek istiyorum...

En iyi tedbirin kendimizi izole etmek, sosyal mesafeyi korumak olduğunu unutmadan hereket etmeliyiz. Mecbur kalmadıkça sokağa çıkmamalı, sevdiklerimiz ve kendimiz için mutlaka evde kalmalıyız. Bu süreci ülke olarak birlik ve beraberlikle en başarılı şekilde aşacağımıza eminim.

Tedavi sürecimde büyük itina ve gayret gösteren fedakar sağlık çalışanları kardeşlerim başta olmak üzere, sağlık durumumu gerek telefonla, gerek mesajla gerekse sosyal medya üzerinden soran, iyi dileklerini ve dualarını ileten herkese ve aileme sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Unutmayalım; hiçbir virüs alacağımız tedbirlerden daha güçlü değildir. Ve hiç bir sosyal aktivite sevdiklerimizinden, ailemizden, yaşlılarımızdan, büyüklerimizden ve milletimizden daha fazla ehemmiyete sahip olamaz...

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri