Haber Detayı
15 Şubat 2015 - Pazar 11:05
 
Kozan'da 3 eşli kocanın buruk Sevgililer Günü
Adana’nın Kozan ilçesinde evleri çıkan yangında kullanılamaz hale gelince 7 çocuğu ve 3 eşiyle birlikte çadırda yaşayan Adil Gök, 'Sevgililer Gününde eşlerime güzel hediyeler almak isterdim. Güzel bir evde oturtmak isterdim' diyerek çaresizliğini dile get
Yaşam Haberi
Kozan'da 3 eşli kocanın buruk Sevgililer Günü

Evleri yandıktan sonra aynı çadırda yaşam mücadelesi veren 3 eşli 7 çocuklu Adil Gök, Sevgililer Günü'ne buruk girdiğini belirterek "Sevgililer Gününde eşlerime güzel hediyeler almak isterdim. Onları güzel bir evde oturtmak isterdim ama imkanlar el vermeyince böyle bir yerde yaşıyoruz. Ufak bir çadırda oturuyoruz. Bu çadırda oturduğumuzu Sevgililer Gününde büyüklerimizin bilmelerini isteriz" dedi. 
Üçüncü eşinin ilçeye gittiği için bugün yanlarında olmadığını belirten Gök, "Eşlerimin üçü de benim için aynıdır. Üçünün de birbirlerinden ayrısı gayrısı yok. Kardeş bacı gibiler. Hepsi bir kaptan yemek yerler" diye konuştu.
Adil Gök’ün küçük eşi Fatma Kallıkçı ise “Kocamızı seviyoruz ve çok mutluyuz. Allah’a şükür biz yengelerimizle bir bacı gibiyiz. Hiçbir sorunumuz yok. Birbirimizi sayarız. Benim çocuğum onların çocuğu onların çocuğu ise benim çocuğumdur. Eşimizi çok seviyoruz. Biz çadırda yaşıyoruz. Eşimizle mutluyuz. Bizim için her gün Sevgililer Günü" dedi.
Adil Gök’ün büyük eşi Emine Gök de 3 eşli olmanın zor olduğunu belirterek, "Şuan evimiz yandı imkanımız yok. Bizlerde beyimize hediye almak isterdik. Eşime, Sevgililer Günü eğer imkanım olsaydı bir ev ve eşya almak isterdik. Evimiz olmayınca hiçbir şey olmuyor" şeklinde konuştu.
Yanan evde konuşan Emine Gök ve Fatma Kallıkçı, “Sevgililer Gününü evimizde kutlamak istedik ama evimiz yandı. O yüzden Sevgililer Gününü çadırda kutluyoruz. Çadırda da olsa hayatımızdan memnunuz. Allah’a şükür. Sevgililer Gününü biz çadırda kutlayacağız" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri