Haber Detayı
15 Mayıs 2020 - Cuma 18:10
 
Mehmet Ay'dan CEYHAN'A tarihi yatırım müjdesi...!
Gündem Haberi
Mehmet Ay'dan CEYHAN'A tarihi yatırım müjdesi...!

AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, inşaatı son aşamaya gelen Ceyhan Devlet Hastanesi 'nde incelemelerde bulundu hastanenin çok yakın bir zamanda hizmete gireceğini müjdeledi.

 

 


AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, beraberinde İl Sağlık Müdürü Ahmet Özer, Ceyhan Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz, AK Parti Ceyhan İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül, İlçe Sağlık Müdürü Hürrem Cebeci, Ceyhan Devlet Hastanesi Başhekimi Süleyman Barış Kartal, DSİ Şube Müdürü Mustafa Yırcal Gamgam, Orman İşletme Şefi Sabahattin Bağbul ve İl Başkan Yardımcılarıyla inşaatı bitmek üzere olan Ceyhan Devlet Hastanesi'nde incelemelerde bulundu. Beraberindekilerle birlikte hastane inşaatını gezen Başkan Ay, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

 


Ceyhan Devlet Hastanesi'nin çok yakında hizmete gireceğini müjdeleyen Başkan Ay, "Ceyhanımıza hizmet verecek hastanemizin inşaatı tamamlandı. Çevre düzenlemesi ise  kısa sürede tamamlanacaktır. Hastanemiz en kısa sürede Ceyhanlı hemşehrilerimizin hizmetine girecek. Hastanemiz muhteşem olacak, Ceyhanımıza çok yakışacak. Ceyhanımıza ve Adanamıza hayırlı uğurlu olsun. Bu muhteşem eseri Ceyhanımıza kazandıran başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Genel Başkan Yardımcımız ve Parti Sözcümüz Sayın Ömer Çelik, Genel Başkan Yardımcımız ve Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanımız Sayın Jülide Sarıeroğlu, Sağlık Bakanımız, millet vekillerimiz ile emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum" dedi.  

 

 


AK Parti Adana İl Başkanı Ay, Ceyhan Devlet Hastanesi'nde 92 ayakta tedavi polikliniği, 7 ameliyathane, 14 hemodiyaliz cihazı, genel acil servisi, 26 erişkin ve 14 yeni doğan yoğun bakım yatağı  bulunacağını söyledi. Başkan Ay, "Göreve geldiğimiz günden buyana Adana'mızdaki tüm yatırımların takipçisi oluyoruz. Bugün de Ceyhan Devlet Hastanesi'nde yapılan çalışmaları yerinde inceledik. Hükümetimizin Ceyhanımıza kazandırdığı devasa eserin gururunu yaşıyoruz" diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri