Haber Detayı
13 Kasım 2017 - Pazartesi 17:49
 
Mehmet Koca hakkında Skandal olay!
MHP Sarıçam Eski İlçe Başkanlarından Mehmet Koca, görevden alındığından beridir farklı kulvarlarda MHP dışında hareket ediyordu. Şimdiye kadar bunu gizli bir şekilde yürüten Koca'nın İYİ PARTİ ilişkisi deşifre oldu!
Ajans ÖZEL Haberi
Mehmet Koca hakkında Skandal olay!

MHP ve 3 HİLAL TABLOSU ÇÖPE ATILMIŞ!

Mehmet Koca'nın MHP ve ÜLKÜCÜ HAREKET dışında gizliden gizliye muhaliflerle iş birliği içinde olduğu zaten biliniyordu. Bu yüzden MHP Sarıçam İlçe Başkanlığı görevinden alınan Koca, bu süreçten sonra gizliden gizliye hem Sarıçam Belediyesine hem Büyükşehir Belediyesine dair mavi boncuk vererek bu süreci götürmeye gayret ediyordu. Ancak AJANS ADANA HABER MERKEZİNE gelen çok gizli resimlerde Mehmet Koca'nın isminin yazıldığı ve MHP-3 HİLAL süslemeleriyle bezeli tablosunun çöp koyteynırında görüntülenmesi Mehmet Koca'yı açıkça deşifre etti... 

İYİ PARTİ OFİSİNDE DE OBJEKTİFLERE YAKALANDI!

Mehmet Koca'nın bu skandal tablo görüntülerinden sonra sosyal medyaya da yansıyan İYİ PARTİ GİK ÜYESİ Ali Aydın'ın ofisinde ki kulis görüntüleri artık olayı iyice deşfre etti. Bu ziyarrette MEHMET KOCA tarafından görevden alınmasının ardından yapılan MHP Sarıçam İlçe Kongresinde Mustafa Kızılelma'ya karşı aday çıkartılan AHMET KÖSE'NİNDE olması uzun süredir dedikodu halinde olan bütün sürecide açıklamış oluyor. MHP gölgesinde Sarıçam'da sözde siyasi ziyaretler ve çalışmalar yapan Koca'nın bundan sonra yakasına İYİ PARTİ rozetini takıp bu çalışmalarına devam etmesi bekleniyor.

MHP DİSİPLİN MEKANİZMASINI İŞLETECEK Mİ?

Öte Yandan bu görüntülerden sonra MHP Adana İl ve Sarıçam İlçe Başkanlıklarının Mehmet Koca ve Ahmet Köse hakkında disiplin sürecini başlatıp başlatmayacağı merak ediliyor. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mehmet, Koca, hakkında, Skandal, olay!,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri