Haber Detayı
10 Nisan 2021 - Cumartesi 09:57
 
Menderes Kutlu'dan gündeme dair çarpıcı açıklamalar!
Gündem Haberi
Menderes Kutlu'dan gündeme dair çarpıcı açıklamalar!

Ülkücü Camianın önde gelen isimlerinden İş Adamı Menderes Kutlu son günlerde yaşanan olaylar ve gündem hakkında önemşi açıklamalarda bulundu.

 

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

 

Kutlu açıklamasında SİİRT'in Eruh ilçesinde terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Erkan Erdem'in şehadet haberiyle bir kez daha bu vatanın evlatlarının ödediği bedellerin kıymetinin bilinmesibi gerektiğini belirterek, "Ulusumuzun ve şehidimizin ailesinin başı sağ olsun" dedi. 

 

 

DEVLET BAHÇELİ'YE UZANAN DİLLER HADDİNİ BİLMELİDİR


İş adamı Menderes Kutlu yaptığı açıklamada MHP Lideri Devlet Bahçeli'yi zan altında bırakmak ve toplumda itibar suikastı yapmak isteyen çevrelerin öncelikle hadlerini bilmesi gerektiğinin önemle altını çizerek, Ülkücü Hareketin Bilge Liderinin bütün derdinin Vatan ve millet olduğunu, aklında bu iki kutsal davadan başka bir şey olmadığını her fırsatta dile getirdiğini, en başta kendisi olmak üzere Binlerce evlatları olarak emrinde kayıtsız şartsız olduklarını söyledi. Dış güçlerin uşaklarının her geçen gün gün ışığına çıktıkları bir dönemde Sayın Bahçeli'ye yapılmak istenen itibar kaybı operasyonlarını yakından takip ettiklerini belirten Kutlu, " Herkesin haddini bilmesi ve kime hangi yakıştırmaları yaptığına dikkat etmesini özellikle tavsiye ederim" diyerek liderine olan bağlılığını bir kez daha ortaya koydu.


LİDERİMİZE İHANET EDENLERİN HAYALLERİ SUYA DÜŞECEK


Ülkücü İş Adamı Menderes Kutlu açıklamasının devamında şu sözlere yer verdi;

"Son zamanlarda Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendiye zamanında ihanet içinde olanların yeniden MHP içinde siyasi hayaller kurduklarını gözlemliyoruz. Tarla kongrelerine delege yollayanların, Liderimiz hasta yatağında iken yerine göz koyanların, MHP'yi bölmek üzere düğmeye basan Türkiye düşmanlarının değirmenine su taşıyanların hevesleri kursaklarında kalacaktır. CUMHUR İTTİFAKI ile şahsiyetli devlet politikalarının zirve yaptığı bir yönetimde böylesine tatlı su siyasetçilere ihtiyaç kalmamıştır. Bu yüzdendir ki MHP içinde yeniden siyasi hayaller kuran geçmiş dönemin ihanetçileri hangi yüzle bir kez daha şans istemektedirler şaşkınlıkla izliyoruz" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Menderes, Kutlu'dan, gündeme, dair, çarpıcı, açıklamalar!,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri