Haber Detayı
27 Mayıs 2018 - Pazar 15:58
 
Menderes Kutlu ve Güner Gök'ten Binlerce kişiye iftar!
Yaşam Haberi
Menderes Kutlu ve Güner Gök'ten Binlerce kişiye iftar!

Ülkücü Camianın Ünlü İş Adamları Menderes Kutlu ve Güner Gök mübarek Ramazan Ayı münasebetiyle binlerce Adanalıyı iftar programında ağırlayacak...

Sümer Mahallesinde gerçekleşecek olan iftar programına binlerce kişinin katılımı beklenirken MHP siyasetinin ve Ülkücü Hareketin yıllardır Adana'da en önemli İş Adamlarından olan bu iki ismin iftarına öenmli isimlerinde katılımı gerçekleşecek.

İftar nedeniyle bir açıklama yapan Kutlu;

"Ramazanlar birliğin ve beraberliğin ruhunu yansıtan Yüce Dinimiz İslam'ın bizlere armağınıdır. Her gün mahallemiz Sümer'de verdiğimiz iftar yemeklerine binlerce vatandaşımız katılmaktadır. 28 Mayıs Pazartesi Akşamıda değerli dostum Güner Gök'ün aynı yerde vereceği iftarlada bu birliğimiz ve beraberliğimizi sizlerle daha da coşkulu bir halde yaşamak istiyoruz. Tüm vatandaşlarımız ve ülküdaşlarımız davetlidir..." dedi.

İftar yemeği ile ilgili Güner Gök ise;

" Bizler hizmet ehli gönül erleriyiz. Ülküdaşlarımızla ve Adanalı hemşerilerimizle bu kutsal Ramazan ayında bir araya gelip bu manevi ruhu birlikte paylaşmak istiyoruz. Ülkemizin geçtiği bu zorlu süreçte manevi iklimin havasını gelin birlikte yaşayalım. Bütün Ülküdaşlarımı ve Hemşehrilerimi 28 Mayıs Pazartesi günü Sümer Mahallesinde vereceğimiz iftara devat ediyorum. Allah şimdiden tutulan oruşları ve açılan iftarları kabul eylesin" dedi. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri