Haber Detayı
09 Nisan 2019 - Salı 11:30
 
MHP Adana'da merkezde 4 ilçeye Büyükşehir İçin itiraz etti!
Siyaset Haberi
MHP Adana'da merkezde 4 ilçeye Büyükşehir İçin itiraz etti!

Milliyetçi Hareket Partisi Adana’da 56 bin geçersiz oyun sayımından sonra yeni bir itirazda daha bulundu.  MHP Seyhan, Çukurova, Yüreğir ve Sarıçam’da dört merkez ilçede Büyükşehir Belediye Başkanlığı oylarının tamamının yeniden sayılması için YSK’ya başvuruda bulundu. Konuya ilişkin 5 Ocak’a özel açıklamalarda bulunan CHP Çukurova İlçe Başkanı ve Seçim Güvenliği Koordinatörü Av. Remzi Ümit Atay,  Perşembe gününü işaret etti.

Büyükşehirde Mazbata 11 Nisan’a kaldı!

CHP Seçim Güvenliği Koordinatörü Av. Remzi Ümit Atay, “Büyükşehirle ilgili olarak 4 Merkez ilçemizde MHP YSK itiraz hakkını kullandı, dosyalar YSK’ya yollandı.  Konuyla ilgili Parti YSK Temsilcimiz Sayın Mehmet Hadimi Yakupoğlu’na bilgi verildi. İtirazların sonucu takip ediliyor. Büyükşehir Belediye Başkanı mazbatası 11-12 Nisan gibi sonuçlanabilir” dedi.

Ceyhan tamam Seyhan ve İmamoğlu’na tarih alınıyor

Seçim Güvenliği Koordinatörü Av. Remzi Ümit Atay,   ilçelerle ilgili olarak, “Seyhan, Ceyhan ve İmamoğlu'nda itiraz kalmadı. Dün itibariyle Ceyhan Belediye Başkanımız mazbatasını aldı. Çukurova ilçemizde de itiraz yok, mazbata ile ilgili tarih alınacak. Tufanbeyli itirazı ret olundu, Yumurtalık itiraz reddi olundu, parti olarak YSK yoluna gitmiyoruz.” açıklamalarında bulundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, Adana'da, merkezde, 4, ilçeye, Büyükşehir, İçin, itiraz, etti!,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri