Haber Detayı
08 Mayıs 2018 - Salı 08:56
 
MHP Adana'dan büyük buluşmaya davet...
Siyaset Haberi
MHP Adana'dan büyük buluşmaya davet...

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanlığı, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’ne dönük Adana’da 8 Mayıs Salı Günü saat 17.00’da ASKİ Atatürk Spor Salonu’nda büyük bir buluşma gerçekleştiriyor.

TÜM PROTOKOL HAZIR BULUNACAK

Çukurova ilçesi Toros Mahallesi PTT Caddesi üzerindeki ASKİ Atatürk Spor Salonu’ndaki büyük buluşmada MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, MHP Adana Milletvekilleri, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü; partili-partisiz tüm vatandaşlara hitap edecek.

ŞÖLEN HAVASINDA MUHTEŞEM BULUŞMA

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, şölen havasında gerçekleştirilecek toplantıya tüm Adanalıları davet etti. Başkan Avcı “Partimizin Meclis’te en güçlü şekilde yer alması, Cumhur İttifakı’nın göz kamaştıracak başarısı, bizim için artık onur meselesidir ve bunun için tüm gücümüzle gece-gündüz sahada olacağız. Her zaman birlik ve beraberlik içinde çalıştığımız teşkilat mensuplarımızla, Ülkücü Hareket’e gönül vermiş değerli mensuplarımızla, kıymetli hemşehrilerimizin desteğiyle 24 Haziran’da sandıktan zaferle çıkacağız” diye konuştu.

Başkan Avcı, partili-partisiz tüm vatandaşların, Salı günü (8 Mayıs 2018) Çukurova ilçesinde Toros Mahallesinde bulunan ASKİ Atatürk Spor Salonu’nda saat 17.00’da gerçekleştirilecek büyük buluşmaya davetli olduğunu bildirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, Adana'dan, büyük, buluşmaya, davet...,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri