Haber Detayı
27 Temmuz 2018 - Cuma 10:19
 
MHP Adana İl Başkanından Aytaç Durak'a zehir zemberek sözler!
Siyaset Haberi
MHP Adana İl Başkanından Aytaç Durak'a zehir zemberek sözler!

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, her zaman, "Bahçeli bana sahip çıkmadı"nakaratını söyleyen, son olarak "Bahçeli destekli FETÖ kumpasıyla görevdenalındım" diyen şaşkına tepki gösterdi.

"Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, ilkelidir, vefa nedir bilir, içindebulunduğu toplumun ve lideri olduğu Hareketin sorumluluğunu taşır. Devletinbekasına sahip çıkan da, milletin istikbalini savunan da O'dur. Hatta masum
bir köpeğe sahip çıkıp, 81 milyon insanın vicdanıyla haykıran da O olmuştur. Kendisine tavsiyemiz şudur. Gündeme gelmek, siyaseten ilgi görmek, yer kapmak gibi bitmeyen hırsların yüzünden daha fazla küçülme.

MHP’den uzak dur; git, torunlarınla oyna.”

"FETÖ’nün merkezi Zaman gazetesine koşan korkağa soruyoruz. Orada günah mı çıkardın, himmet mi verdin? Hapiste iken FETÖ'ye mesaj gönderdin mi? Sen önce bunları anlat.”

"Daha fazla küçülme""Git torunlarınla oyna"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı,her fırsatta MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin adını kullanarak gündeme gelme çabasını sürdüren Adana eski Büyükşehir Belediye Başkanına tepki gösterdi.
“FETÖ'YE GÜNAH MI ÇIKARDIN, HİMMET Mİ VERDİN?
Avcı, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
“Sürekli kendisine yeni kapılar aramakla nam salan, gündeme gelmehastalığına yakalanan söz konusu şahıs, yine Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin adını kullanma ihtiyacı duymuştur. En son açıklamasında ‘Bahçeli destekli FETÖ kumpası ile görevden alındım.’ demiş. Oysa Dünya bilir ki, FETÖ’nün siyasi iktidardan önceki hedefi Devlet Bahçeli ve MHP
olmuştur. Devleti ve hükümeti FETÖ konusunda her zaman uyarmış olan da, 15 Temmuz ihanetine karşı ilk meşaleyi yakan da yine Sayın Genel Başkanımızdır. Bunları unutan, hapisten çıkar çıkmaz FETÖ’nün merkezi Zaman gazetesine koşan korkağa soruyoruz. Orada günah mı çıkardın, himmet mi verdin? Hapiste iken FETÖ'ye mesaj gönderdin mi? Sen önce bunları anlat.”
“DAHA FAZLA KÜÇÜLME”
Avcı, devamla şunları söyledi:
“2010’da görevden alındığından beri Bahçeli düşmanlığı ile yatıp kalkan zavallı, yine her fırsatta ‘Bahçeli bana sahip çıkmadı’ diyor. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, ilkelidir, vefa nedir bilir, içinde bulunduğu toplumun ve lideri olduğu Hareketin sorumluluğunu taşır. Devletin bekasına sahip çıkan da, milletin istikbalini savunan da O'dur. Hatta masum bir köpeğe sahip
çıkıp, 81 milyon insanın vicdanıyla haykıran da O olmuştur. Bu vesileyle kendisine tavsiyemiz şudur. Gündeme gelmek, siyaseten ilgi görmek, yer kapmak gibi bitmeyen hırsların yüzünden daha fazla küçülme. MHP’den uzak dur; git, torunlarınla oyna.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, Adana, İl, Başkanından, Aytaç, Durak'a, zehir, zemberek, sözler!,
Haber Videosu
Yorumlar
Adana Temizlik Şirketleri