Haber Detayı
07 Kasım 2018 - Çarşamba 12:10
 
MHP Çukurova için Dr. Demet Çardak gündemde…
Siyaset Haberi
MHP Çukurova için Dr. Demet Çardak gündemde…

MHP’nin yerel seçimler için aday belirleme çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Aday olacak kişi kriterlerinin MHP Lideri Devlet Bahçeli tarafından belirlenmesinin ardından hummalı bir çalışma Genel Merkez nezdinde başlatıldı.

ÇUKUROVA STRARTEJİK KONUMDA

MHP’nin Büyükşehir Belediyesini yeniden kazanabilmesi için İlçe Adaylarının maksimum oy getirebilme özellikleri ön plana alındı. Bu noktada Çukurova İlçesi çok büyük önem arz ediyor. CHP’nin çok güçlü olduğu bu ilçede seçimleri kazanabilmek için toplum nezdinde çok ciddi karşılık görebilecek siyasi profiller masaya yatırılıyor.

DR. DEMET ÇARDAK İSMİ AĞIRLIKTA

Siyasi kulislerden edindiğimiz bilgilere göre Çukurova için Kadın Aday seçeneği büyük oranda ağırlık kazanmış görünüyor. Bu görüşü güçlendiren isim olarak ta MHP’nin toplum nezdinde Milletvekili Adaylığı sürecinde ciddi sempati oluşturan DR. DEMET ÇARDAK ön plana çıkıyor. Halen Ekrem Tok Ruh ve Sinir Hastanesi Baş Hekim Yardımcısı olarak görevine devam eden ÇARDAK, MHP’nin Adana özelinde en stratejik ilçesi olan Çukurova Belediye Başkanlığı için en şanslı isim olarak gösteriliyor…

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, Çukurova, için, Dr., Demet, Çardak, gündemde…, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri