Haber Detayı
13 Ekim 2018 - Cumartesi 11:52
 
MHP'de merak edilen konu : KARAYANDI ADAY MI gösterilecek?
Siyaset Haberi
MHP'de merak edilen konu : KARAYANDI ADAY MI gösterilecek?

KARAYANDI ADAY MI?

MHP'de merak edilen ana gündem maddesi olarak son günlerde siyasi kulisleride meşgul etmesiyle birlikte Büyükehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanı Opt. Dr. Fatih Karayandı'nın yerel seçimlerde aday olup olmayacağı konusu oldu. Geçtiğimi günlerde Ankara'da çok önemli bir dizi görüşmelerde de bulunan Karayandı'nın bu ziyaretleri ile kafalarda ki soru işaretlerini daha da artırdığı belirtiliyor. 

 

 

ÇALIŞMALARIYLA ÖN PLANA ÇIKTI

Fatih Karayandı Büyükşehir Belediyesinde yaptığı sosyal faaliyetler ve projeler ile sürekli ön planda olan bir isim olarak biliniyor. Özellikle Kuzey Irak ve Suriye Bölgesinde Türkmenlerle ilgili yapmış olduğu yardım kampanyaları oldukça ses getirmişti. Adana Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hazırlanan barınaklarda binlerce soydaşımıza sahip çıkılmasında öncül bir rol üstlenmişti. Son olarak ise Ülkemizde bulunan göçmenlerle ilgili Dünyanın çok önemli kuruluşlarıyla birlikte DİL KURSU açılarak TÜRKÇE eğitiminin verilmeye başlanması ayrıca kentimizde sayıları her geçen gün artan Mültecilerin dilimizi öğrenmesi sağlanacak.

 

 

SÜRPRİZ ADAY OLABİLİR

MHP Lideri Devlet Bahçeli ile özel bir bağı olan Fatih Karayandı kendisine adaylık konusunda yönelttiğimiz sorulara olumsuz cevaplar verse de yerel seçimler arifesinde adaylıkların belirlenme aşamasında yapmış olduğu bu özel Ankara ziyaretini tam olarak izah edemiyor. Önümüzde ki günlerde açıklanması beklenen MHP Adaylıklarında Fatih Karayandı isminin olması Adana kamuoyunda hiçte şaşaırtıcı olmayacak gibi görünüyor...

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP'de, merak, edilen, konu, :, KARAYANDI, ADAY, MI, gösterilecek?,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri