Haber Detayı
12 Ekim 2018 - Cuma 11:27
 
MHP Karataş'ta İSMAİL ARICI heyecanı...
Siyaset Haberi
MHP Karataş'ta İSMAİL ARICI heyecanı...

Ülkücü Camianın Adana'da en önemli isimlerinden birisi olan İsmail Arıcı MHP'den Karataş Belediye Başkan Adayı olmak için startı verdi. Bu adaylık bütün camiada sevinçle karşılanırken Arıcı'nın yıllardır siyasete aktif olarak katılım göstermemesi büyük bir eksiklik olarak görülüyordu. Bu adaylık girişimi ile şimdi MHP'de Karataş bölgesi daha da etkin hale gelecek görüşü bütün camiada hakim durumda... 

İsmail Arıcı Aday Adaylık ile ilgili yaptığı açıklamada ise şunları kaydetti;

 

"Değerli Ülküdaşlarım çok kıymetli Hemşehrilerim ve kıymetli gençler,
Mensubu bulunduğum MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİN'den, 31 mart 2019 Tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerle ilgili Doğduğum,Doyduğum ve yaşadığım KARATAŞ'dan Belediye Başkan Aday Adaylığı için müracaatımı Genel Merkezimize yapmış bulunmaktayım.
Genel Başkanımız SN DEVLET BAHÇELİ BEY'in ve Genel Merkezimizin Yerel Seçimler için tesis edilmek üzere çalışmalarını yürüttüğü Cumhur İttifakı görüşmelerini ve açıklamalarınıda dikkatle takip ederek Cumhur ittifakının ruhuna ve Akdine riayet edeceğim.
Özellikle belirterek KARATAŞ Belediye Başkanlığı Adaylığı müracaatımın hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ederim.
Allah nasip eder Aday olur ve Belediye Başkanı olursam istişare eden,Adaletle hizmette tarafsız ulaşılabilir ve Karataş Halkının Merkezinde olacağı bir yönetim anlayışıyla çalışacağımın sözünü veriyorum.
Hepinizi en derin sevgi ve saygıyla Selamlar,Hakkımızda Hayırlı olanı Allah'tan diliyorum."

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, Karataş'ta, İSMAİL, ARICI, heyecanı...,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri