Haber Detayı
15 Mayıs 2019 - Çarşamba 23:35
 
MHP'yi kullanıp Yüreğir Belediyesine sızan TRUVA atı kim?
Ajans ÖZEL Haberi
MHP'yi kullanıp Yüreğir Belediyesine sızan TRUVA atı kim?

MHP Yüreğir İlçe Yöneticisi olduğu iddia edilen Hakan Beliren isimli kişinin ASKİ bünyesinde çalışırken adının MAZOT HIRSIZLIĞINA karıştığı iddiasıyla işten çıkartılmıştı. 

ÜLKÜCÜ İŞÇİLER DERNEĞİNDE Kİ DEDİKODULAR

MHP Yüreğir İlçe Yönetiminden olduğu iddia edilen Hakan Beliren isimli şahsın kapatılan Ülkücü İşçiler Derneği Adana İl Başkanlığında insanlardan toplanan bağışları zimmetine geçirdiği iddiası Ülkücü camiada uzun süre konuşulmuştu. Bu olayın akabinde ise bir halı sahada Ülkücü İşçiler üyeleri tarafından ciddi şekilde darp edilen Hakan Beliren uzun süre ortalıktan kaybolmuştu.

ADI ASKİ'DE MAZOT HIRSIZLIĞI İLE GÜNDEME GELMİŞTİ

Hakan Beliren daha sonra Yüreğir Belediyesi Eski Başkanı Mahmut Çelikcan'ın akrabası olduğunu etrafa yayarak AK Partili Belediyede işe girmiş. Sonrasında ise sebebi henüz bilinmeyen nedenlerden dolayı Mahmut Çelikcan ile MAHKEMELİK olarak işten ayrışmış. Ardından MHP üzerinden bu seferde ASKİ'ye işe başlamış. Ancak ne hikmetse bütün bunlar olurken Hakan Beliren isminin işe gidip geldiğine şahit olan görülmemiş. ASKİ'de patlayan MAZOT HIRSIZLIĞI skandalında adının geçtiği iddia edilen Hakan Beliren bu nedenle ASKİ'den de işten çıkartılmış. 

MAHMUT ÇELİKCAN'IN AKRABASIYMIŞ

Hakan Beliren'nin Baldızı AK Parti Yüreğir İlçe Teşkilatında görevli olarak çalışıyor. Kayın Biraderi Mehmet Yalçın yine Mahmut Çelikcan'ın akrabası olmasından dolayı Yüreğir Belediyesinde sözleşmeli memur olarak çalışıyor. Hakan Beliren'in Teyzesinin kızıda yine Yüreğir Belediyesi Kültür Müdürlüğünde görevli bir başka isim. Daha başka hangi akrabalık bağlarıyla Yüreğir Belediyesi içine sızdıkları bilinmiyor...

EMLAK SEKTÖRÜNDE Kİ İDDİALAR

Hakan Beliren kendisini ailevi nedenlerini de öne sürerek işsiz olmakla millete lanse ederken Sarıçam Bölgesinde bir Emlak şirketide açmış. Bu şirketi bir ortağı ile açan Hakn Beliren kısa süre içerisinde AUDİ marka bir otomabil alarak dikkatleri üzerine çekmiş. ASKİ'de asgari ücretle çalışan birinin bu parayı nereden bulduğu dikkat çekmiş. Ardından hiç bir sermaye koymadan ortak olduğu şirket ortağını yüz üstü bırakarak Emlak sektöründe iş takipçiliğine başlamış. 

GECE ALEMLERİ VE KANKASI

Hakan Beliren özellikle Emlak sektöründe Milli Emlak edeksli yaptığı iş takipçiliğinden sonra ismi bizde saklı olan kankasıyla gece alemlerinde görüntülere yakalanmış ( Kişinin mahremiyetine olan saygımızdan bu görüntüleri yayınlamıyoruz ) 

CUMHUR İTTİFAKI FIRSATINI KAÇIRMAMIŞ

Hakan Beliren MHP ismini kullanarak son yapılan seçimlerde CUMHUR İTTİFAKI seçim kampanyasında oldukça resim karelerine girme çabasından ibaret bir çalışma ortaya koymuş. Toplum nezdinde hiç bir karşılığı olmayan aksine herkes tarafından olumsuz bir şekilde antipatik bulunan Beliren, MHP'nin Büyükşehir'i kaybetmesinin ardından Yüreğir seçimlerine itiraz sürecinde oyların yeniden sayımı aşamasında CHP aleyhine şov yapıcı hareketlerde bulunmuş. 

SİYASET TÜCCARLARINA GEÇİT YOK!

Yüreğir menşeili AJANSADANA bu anlamda SÖZ KONUSU YÜREĞİR olunca her türlü olumsuz duruma müdahale etmeyi görev edinmiş bir yayın organıdır. MHP teşkilatlarını bile hiçe sayarak Yüreğir Belediyesine işe girmeye çalışan bu SİYASET TÜCCARINI CUMHUR İTTİFAKININ ilgili ve yetkili kurullarına havale ediyoruz.

TAKDİR SİZİNDİR...

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri