Haber Detayı
27 Ocak 2015 - Salı 13:42
 
MHP'den ilk aday adayı Galip Kütük oldu!
Haziran 2015’de yapılacak olan genel seçimler öncesi partilerde aday adayları da ön plana çıkmaya başladı. 12 Eylül 1980 öncesi Adana Ülkü Ocakları İl Başkanlığını yapan ve Adanalıların “Galip ağabeyi” olan Galip KÜTÜK, MHP’den Adana Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.
Siyaset Haberi
MHP'den ilk aday adayı Galip Kütük oldu!

MHP’nin iktidar yürüyüşüne katkıda bulunmak, bölünme eşiğine getirilen Türkiye’nin içinde bulunduğu bu zor durumdan kurtulması için bir nefer gibi çalışmak için kolları sıvadığını söyleyen Galip Kütük, ‘Çare Milliyetçi Hareket Partisi’dir dedi.

Galip Kütük açıklamasında, “Türk Milleti olarak çok zor günler geçiriyoruz. Ülkemiz malesef bugün bölünme eşiğine getirilmiş durumdadır. 12 yıllık AKP iktidarı döneminde ülkemiz ağır tahribatlara uğradı. Bu tahribatlara artık DUR deme zamanı gelmiştir. 2015 Haziran genel seçimleri, millet olarak son şansttır. Çare Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Çare Devlet Bahçeli’dir.

Bu cümlelerden olmak üzere 2015 seçimlerinde MHP’den milletvekili aday adayı olduğumu Adana kamuoyuna duyuruyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri