Haber Detayı
12 Mart 2020 - Perşembe 15:34
 
Murat Sancak'tan gündemi sarsacak açıklamalar!
Spor Haberi
Murat Sancak'tan gündemi sarsacak açıklamalar!


Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Sancak açıklamasında Cüneyt Dumlupınar ve Metin Korkmaz'a sahip çıktı, Adana Demirspor Süper lige çıkamazsa yeni sezonda olmayacağının sinyalini verdi.

 

"Çok değerli ADS taraftarları elimize gelen fırsatı teptik,futbol böyle bir şey,yapmak istediklerini yapamadığında sonuç bu.avantajı kaybettik ama hala bitmiş değil bu 7 maç ta en iyi sonuçları alıp ilk 2 den çıkmaya çalışacaz en kötüsü playoftan.nasipse bunu hocamızla yapacaz. Bu kulübün hocası cüneyt hoca dır. Metin korkmaza gelince benim danışmanım olarak orda duruyor kararları hoca verir.tek yetkilide hocadır. sezon sonuna kadar bekleyin ondan sonrası ALLAH kerim
Şunu bilin sizin samimiyetiniz ve sevginiz olmassa bu gün bırakırdım.ama hayatta kimseyi yarı yolda bırakmadım.sezon sonu her şeyi konuşuruz.sosyal medya delikanlıları ads li olmayan çakalların sözlerine laflarına bakarak hareket etmem.bu koltuk gerçek ADS lilerin koltuğu. Onlar kimi istiyorlarsa getirirler.ALLAH a emanet olun"

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri