Haber Detayı
23 Temmuz 2020 - Perşembe 18:37
 
Nihat Atlı Kazım Özgan'a çok fena çaktı...!
Siyaset Haberi
Nihat Atlı Kazım Özgan'a çok fena çaktı...!

MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı, Kozan Belediyesinin tartışmalı başkanı Kazım Özgan'ı koltuğundan aşağıya düşürecek şiddette eleştiri bombardımanına tuttu...

 

İşte Atlı'nın o deprem etkisi oluşturan açıklamaları ; 

 

Kozan Belediyesinden Yüzsüzlük Yalan ve Pişkinlik

 

 

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam Önderliğinde Başlatılan ve Adana Milletvekilimiz Sayın Tamer Dağlı'nın da bizzat maddi desteği ve öncülüğü ile Kozanlı Hayırseverin Yardımıyla Kozan ile Milli Eğitim Müdürü Faruk Sönmez'in de tavsiyesi ile Kozan Fen Lisesi Bahçesine Yapımı Başlatılan Şehitler Anıtınada Kazım Özgan Sahip Çıkıyor.

 

 

Kozan Belediyesi Beyaz Masa Tarafından Sosyal Medyada Servis Edilen “Kozan Kaymakamlığı adına Belediye Başkanımız, Sn. Kazım Özgan’ın talimatlarıyla proje ve tasarımını Kozan Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Peyzaj Mimarlarından Sn. Fethiye Şahin’in oluşturduğu, Kozan İmar Ticaret Sanayi Ltd. Şti.’nin yapımını üstlendiği ve Kozan Fen Lisesi bahçesinde başlanan Şehitler Anıtı inşaatının yapımı hızla devam etmektedir. Eserin birinci etabı tamamlanmış ve açılış için sona yaklaşılmıştır. Şehitlerimizin ruhları şad mekanları cennet olsun” diye paylaşım yapıldı.

 

 

Bu proje tamamen İstanbul’da yaptırıldı.


Hiçbir hizmet yapmadığınız gibi yapılan projeleri de çalmayın. Oturun kendiniz proje üretin.

Kozan Belediyesi Sadece Peyzaj Proje İşlemlerini Yaparken, Neden Sosyal Medya Hesabından O Projeyi Kazım Özgan Tarafından Yaptırılmış Gibi Gösteriliyor. Eğer ki o proje sizinse neden paylaşımı kaldırdınız.
El İnsaf Kaymakamlık Bünyesinde Bulunan “Kozan İlçesini Geliştirme Güzelleştirme Ve Hizmet Derneği” Hesabına Adana Milletvekilimiz Sayın Tamer Dağlı ve bir grup hayırsever tarafından toplananan para ile yapılmaya başlandı. Bu Para İle Yapılan Hizmeti Neden Belediye olarak Üstleniyorsunuz. İşiniz İş Yapmak Mı? Şov Yapmak Mı? Hizmet Yapmak Mı?
Eğer ki Para Varsa Vatandaşa Hizmet Yapın, başkalarının parasıyla, projesiyle şov yapmayın.
Yeter artık Kozan ve Kozanlı sizin yalanlarınızdan bıktı artık. Sen Kozanın ve Kozanlının kaderi olamazsın.


Kaderi olmadığın bir şehrin kaderiyle oynama, bu işi yapamıyorsun bırak git.

 

MHP KOZAN İLÇE BAŞKANI 

NİHAT ATLI 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri