Haber Detayı
30 Kasım 2017 - Perşembe 13:19
 
Oğlunda BYLOK çıkan Medya mensubu SELAHATTİN SEKİN Mİ?
Adana'da yayın yapan bir internet sitesinin haberi gündeme bomba gibi düşerken haberin içeriğinde yayınlanan MEDYA MENSUBUNUN kimliği hakkında bütün işaretler bir kişiyi gösteriyor.
Ajans ÖZEL Haberi
Oğlunda BYLOK çıkan Medya mensubu SELAHATTİN SEKİN Mİ?

HABERİ YAPAN SİTE BU İSMİ AÇIKLAMALIDIR

Adana'da yayın yapan bir internet sitesinin haberine göre Konya'da bir medya mensubunun oğlunun telefonunda BYLOK çıktığı ve gözaltına alındığı iddia edildi. Haberin içeriğinde bu medya mensubunun isminin açıklanmaması bütün Adana Medya mensuplarını zan altında bırakırken haberin içeriğinde bu ismin kim olduğuna dair çok ciddi doneler verilmiş.

İşte o haber;

Haberde;

"Adana’nın tanınmış gazeteci ve televizyoncularından birinin oğlunda ByLock çıktı ve Konya’da gözaltına alındı.. 
Daha önce Aytaç Durak ve Azim Öztürk’ün televizyonlarında genel yayın yönetmenliği yapan bu isim, kovulmasıyla birlikte bu iki belediye başkanına tavır alıp aleyhlerinde yayın yapmasıyla tanınıyordu..
Haber Adana medya ve siyaset dünyasında şok etkisi yarattı.. ByLock çıkan telefonun bu medya mensubuna ait olabileceği de öne sürülüyor.. " 
denilmiş. 

Bu haberde AYTAÇ DURAK ve AZİM ÖZTÜRK'ÜN televizyonu denilince aklımıza ÇUKUROVA TV ve AKDENİZ TELEVİZYONU geliyor hemen. Her iki televizyonda da Genel Yayın Yönetmenliği yapan isimleri araştırdığımızda ise karşımıza 2 isim çıkıyor. 

YÜKSEL EVSEN ve SELAHATTİN SEKİN...

Ancak haberde kast edilen kişinin SEKİN olma ihtimalini her 2 televizyondan da kovulmak suretiyle işine son verilen kişinin SEKİN olması ve ardından DURAK ve ÖZTÜRK hakkında yaptığı aleyhte yayınlarla daha pekişiyor...

Şimdi gözler haberi yapan sitenin bu ismin kim olduğuna dair yapacağı açıklamaya ve bu konuda EVSEN ve SEKİN tarafından gelecek açıklamaya çevrilmiş durumda...

 

ERCAN YILMAZ

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Oğlunda, BYLOK, çıkan, Medya, mensubu, SELAHATTİN, SEKİN, Mİ?,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri