Haber Detayı
09 Eylül 2020 - Çarşamba 21:29
 
Ömer Çelik'ten Adanalılara özel MASKE videosu...
Siyaset Haberi
Ömer Çelik'ten Adanalılara özel MASKE videosu...

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, görüntülü mesajla seslendiği Adanalı hemşehrilerine, corona virüs (Covid-19) tedbirlerine uymaları çağrısında bulundu.

 

 

“MASKE, MESAFE VE TEMİZLİK TEDBİRLERİNE DİKKAT EDELİM”

 

Çelik mesajında şunları söyledi:  “Sevgili Adanalılar, değerli hemşerilerim. Adana’mızda bu Covid vakasıyla ilgili kaygı verici bazı gelişmeler oldu. Gördüğümüz görüntüler, maske, mesafe konusunda yeterince hassas olmayan bazı kardeşlerimiz olduğunu bize gösteriyor. Evet Adana’mız çok sıcak, zorluklar var fakat bu maske meselesine, mesafe meselesine ve temizlik meselesine dikkat edelim. Hem kendimizi korumak için, hem sevdiklerimizi korumak için, hem kendimizin hasta olmaması için, hem de büyüklerimizin, sevdiklerimizin hasta olmaması için lütfen evden çıktığımız andan itibaren maskeli olalım ve her zaman sosyal mesafeyi koruyalım. 

 

“ADANA’DAKİ HER BİR KARDEŞİMİZİ VE KENDİMİZİ KORUYALIM” 

 

“Sıcaklarda bunun daha zor olduğunu biliyoruz, fakat emin olun maskenin yarattığı zorluk hastaneye düşüp de uygulanan tedavide yaşanan zorluğun yanında hiçbir şey sayılmaz. Lütfen, herkesin sağlığı için maskeye dikkat edelim, mesafeye dikkat edelim. Adana’daki her bir kardeşimizi ve kendimizi koruyalım, sevdiklerimizi koruyalım, büyüklerimizi koruyalım. Bugünlerde geçecek, daha güzel günlere kavuşacağız. Lütfen Adana’mızın sokaklarında kardeşlik içinde, dayanışma içerisinde maske, mesafe ve temizliğe dikkat edelim. Hepinize sağlık diliyorum. Allah hepinizin ailesine, sevdiklerine sağlıklı günler nasip etsin.”

Kaynak: Editör:
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri