Haber Detayı
14 Mayıs 2019 - Salı 00:45
 
Ozan Gülaçtı'dan Zeydan Karalar'a yaylım ateşi!
Siyaset Haberi
Ozan Gülaçtı'dan Zeydan Karalar'a yaylım ateşi!

Adana Büyükşehir Belediye Meclisinin bugünkü oturumu tartışmalı ve gergin geçti.

Başkan Zeydan Karalar, Sözlü döneminden kalma borçlardan yakınırken muhalefetten tepkiler geldi. AK Parti Grup Başkanvekili Ecz. Ozan Gülaçtı, şunları söyledi:

“Büyükşehir Belediyesi Meclis’inin Mayıs ayı 1.Oturumunu bugün gerçekleştirdik. Alınacak kararların Adana’mız için hayırlı olmasını diliyorum. 
Sayın Büyükşehir Belediye Başkanı’na borç miktarını tüm Adana’nın artık öğrendiğini kaldı ki geçen dönem borçlanmalara kendisinin açık destek verdiğini ve bu borçları çok iyi bilerek aday olduğunu hatırlattık. Artık borçlardan ve yapılan işlemlerden dolayı sızlanmak, devr-i sabık yaratma derdine düşmek yerine seçimden bu yana duran hizmetlerin ivedilikle başlaması konusunda uyarılarımızı yaptık, takipçisi olacağımızı bildirdik. 
Başlayan yarım kalan projeler(köprüler) tamamlanmalı. Sinekle mücadele konusunda çalışmalar acilen başlatılmalı, mezarlıklarımız Ramazan bayramı öncesi temizlenmeli, çevre temizliği ve yol çalışmaları duraklatılmamalı. Sonuçta hizmette devamlılık esastır. Bir Büyükşehir Belediyesi için bunlar başarı değil asli görevlerdir. Bu basit ve asli görevleri bile yapmamak söz konusu olamaz.”

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri