Haber Detayı
18 Şubat 2020 - Salı 14:58
 
Paragraf reklam ve Eylül AJANS bilmecesi...!
Gündem Haberi
Paragraf reklam ve Eylül AJANS bilmecesi...!

Seyhan Belediyesi’nin 9 Mart’ta gerçekleştireceği basın-yayın ihalesi, EKAP’a eklenen zeyilname ile EYLÜL AJANS isimli firmaya teslim edileceğine dair ciddi iddialar gündeme bomba gibi düştü.
Kafalarda oluşan soru işartleri ve adrese teslim ihale iddiaları söz konusu ihale şartnamesine, “ Özel sektöre kesilen faturalar da iş bitirme belgesi sayılır” ibaresinin eklenmesi ile daha da ciddi boyutlara ulaştı. 
Şartnamelerde sadece iş bitirme belgesi istenirken EKAP’a sonradan yüklenen zeyilnamede, “Özel sektöre kesilen faturaların da iş bitirme belgesi sayılması”  Seyhan Belediyesi’nden çok ciddi iddiaların konuşulmasına yol açtı. 

 

2M REKLAM FAKTÖRÜ!


Belediyenin vinil baskı, pano, bilbooard, ilan-reklam gibi kalemlerinin yer aldığı ihaleyi alacak firma şimdiden merak edilirken EYLÜL AJANS'IN bu ihalede paravan olarak bulunacağı ve asıl ihaleyi alması kuvvetle muhtemel firma isminin ise EYLÜL AJANS'IN alt firması olan 2M REKLAM'IN olacağı söyleniyor. Ancak, zeyilnamenin halen belediyenin mevcut reklam yüklenicisi EYLÜL AJANS’a avantaj sağlayacağı görüşüde hakim. Çünkü EYLÜL AJANS’ın yeterli iş bitirmesinin bulunmadığı belirtiliyor. Bu yüzden 2M REKLAM isimli firma üzerinden bu ihalenin adrese teslim bir şekilde verileceği bize gelen bilgiler arasında... 

PARAGRAF REKLAM İLE İŞ BİRLİĞİ VAR MI?

Öte yandan Seyhan Belediyesinde yapılacak olan bu ihalenin EYLÜL AJANS ve PARAGRAF REKLAM arasında anlaşmalı olarak bir yol izlenmesiyle şekilleneceği konuşuluyor. İki firmanın kendi aralarında "SEYHAN sana BÜYÜKŞEHİR bana" tarzında bir prensip anlaşması yaptığı ve her iki firmanında ihale konularında birbirlerine destek olacağı söyleniyor...

ZEYDAN KARALAR VE AKİF KEMAL AKAY NE YAPACAK ?

Bu firmaların isminin özellikle BÜYÜKŞEHİR ve SEYHAN Belediyelerinin ihalelerine ambargo koymuşçasına davranmaları ve Belediye Başkanlarının kendi güdümlerinde olduklarını fısıltı gazetelerinde konuşmaları sonrası Karalar ve Akay'ın bu konuda nasıl bir duruş göstereceği merak ediliyor.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri