Haber Detayı
23 Eylül 2020 - Çarşamba 14:52
 
Rektör Tuncel'de artık ÇÜMED ailesinde...
Eğitim Haberi
Rektör Tuncel'de artık ÇÜMED ailesinde...

Çukurova Üniversitesi Mezunları Derneği (ÇÜMED) Başkanı Dr. Cengiz Kurt ve Yönetimi, Rektör Prof. Dr. Meryem Tuncel’i makamında ziyaret ederek mezun kimliği ile plaket hediye etti.

 


Çukurova Üniversitesi Mezunları Derneği (ÇÜMED) Yönetimi, Rektör Prof. Dr. Meryem Tuncel’i makamında ziyaret ederek mezun kimliği hediye etti.Dernek Başkanı Dr. Cengiz Kurt ve beraberindekiler Rektör Prof. Dr. Tuncel’e plaket takdim etti. Dr. Kurt Çukurova Üniversitesi mezunu birçok akademisyenin farklı üniversitelerde Rektörlük yaptığını, ancak ilk kez Çukurova Üniversitesine kendi mezunu olan bir akademisyenin Rektör olarak atanmasının mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarını ifade etti.
Dr. Kurt, Rektör Tuncel’in samimi yaklaşımından büyük mutluluk duyduklarını vurgulayarak bu onur ve gururla ÇÜMED olarak her zaman tam destek olacaklarını ifade etti. Kurt ayrıca Çukurova Üniversitesi markasının daha iyi yerlere gelmesi için bugüne kadar yaptıkları çalışmaların artarak süreceğini de söyledi.

 

 


Prof. Dr. Tuncel: “Çukurova Üniversiteli Olmaktan Gurur Duyuyorum”

 


Prof. Dr. Rektör Tuncel ise bu anlamlı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Çukurova Üniversitesinin kentle iç içe, sanayi ile kol kola olacak şekilde çalışacaklarını söyledi. Çukurova Üniversitesi mezunu kimliğiyle her zaman gurur duyduğunu ifade eden Prof. Dr. Tuncel, bu markanın daha iyi yerlerde olması için tüm kurum ve kuruluşlarla birlikte olacaklarını ve başarılı çalışmaları olan ÇÜMED için gereken tüm desteğin verileceğini söyledi.
Ziyaret Dr. Kurt’un, Rektör Prof. Dr. Tuncel’e mezun kimliği hediye etmesi ve anı fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri