Haber Detayı
11 Eylül 2019 - Çarşamba 15:44
 
Saadettin Aslan'dan ZEYDAN'A sert eleştiriler!
Siyaset Haberi
Saadettin Aslan'dan ZEYDAN'A sert eleştiriler!

Belediye personelleriyle öğle yemeğinde bir araya gelen Başkan Saadettin Aslan yaptığı konuşmada, “Sizlere Kızıldağ Karakucak Güreşlerinde özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Böylesine büyük bir organizasyonun altından kalkmak çok zor iş ve siz bunu başardınız. Ayrıca bu organizasyonda desteklerini esirgemeyen Cumhur İttifakı belediye başkanlarımızdan ve 3 gün boyunca bizi yalnız bırakmayan geçmiş dönem Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve MHP Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Sözlü’den Allah razı olsun” dedi.

ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI İLÇELERDE AYRIMCILIK YAPIYOR

Başkan Aslan konuşmasının devamında mevcut Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a ilçeler arasında ayrımcılık yaptığını belirterek, “Büyükşehir belediye başkanı ve çalışanları seçildikten sonra ayrımcılık yapmaya başladılar. İlçemizde bulunan araç gereçleri, iş makinalarını geri çektiler. Cumhur İttifakı’nın kazandığı ilçelerden her şekilde kendilerini ayırmaya çalışıyorlar. Ayrımcılık yapsınlar. Kendileri bilir. Biz Karaisalı’da belediyemize düşen hizmetleri yapacağız. Gücümüzün yettiğince her türlü imkânımızı ilçemiz için seferber etmeye hazırız. Gerekirse aç yatıp tok kalkmasını da biliriz” şeklinde konuştu.

KARAİSALI’DA KAPATILAN GENÇLİK MERKEZİNİ BİZ YENİDEN AÇACAĞIZ

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından kapatılan gençlik merkezlerine de değinen Başkan Aslan, “İlçemizde kapatılan gençlik merkezini Ekim ayı başında yeniden açmayı planlıyoruz. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Müdürlüğü ile görüşmelerimiz devam ediyor. İnşallah bu sene başarı çıtasını geçen seneye göre daha da yükselteceğiz. Gençlik merkezini kapatanlara en güzel cevabı gösterilen başarıyla vereceğiz. Bunların amacı, milliyetçi muhafazakâr öğretmenleri işten çıkarıp kurdukları kirli ittifakın düşüncesinde olanları çocuklarımızın başına öğretmen olarak getirmek. Biz Karaisalı’da buna fırsat vermeyeceğiz” dedi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri