Haber Detayı
26 Ocak 2015 - Pazartesi 02:26
 
ŞABAN ACAR'LA SOSYAL MEDYA'DA DALGA GEÇENLER!
Adana Büyükşehir Belediyesi genel sekreteri Şaban Acar ile ilgili İstanbul'da bir spor Kulübü olan FERİKÖY SPOR'UN sosyal medya hesabını kullnarak dalga geçen ekip kendisini nihayet iyice deşifre etti!
Ajans ÖZEL Haberi
ŞABAN ACAR'LA SOSYAL MEDYA'DA DALGA GEÇENLER!

İSİM BENZERLİĞİNİ DALGA GEÇMEK İÇİN KULLANDILAR

FERİKÖY SPOR Kulübü Eylül ayı içerisinde teknik direktörü ŞABAN ACAR ile yollarını ayırmış ve bunu kendilerine ait sosyal medya hesabından kamuoyu ile paylaşmışlardı. FERİKÖY SPOR Kulübünün bu mesajını Adana Büyükşehir Belediyesinin ARTİST CAN lakaplı Basın danışmanı CAN BESLEN, Adana Kent Konseyi Genel Sekreteri EKREM ASLAN, Gençlik ve Spor Daire Başkanının şoförü SELÇUK DÖNMEZ ve bu ekibin ayrılmaz ismi TANFER DENİZ kendilerine ait sosyal medya hesaplarından yayarak Genel Sekreter ŞABAN ACAR ile dalga konusu halinde birbirleriyle paslaşarak aslında Acar ile ilgili olan husumetlerini deşifre etmşlerdi.

NİYETLERİ DEŞİFRE EDEN MESAJ TANFER DENİZ'DEN GELDİ!

EKREM ASLAN 21 ilin emniyet müdürünün değiştiği bir mesajı kendsine ait sosyal medya hesabından atınca bu mesaja cevaben TANFER DENİZ yine bu ekibin elemanları olan CAN BESLEN ve ABDULLAH BEYCEOĞLU'nu etiketleyerek "DARISI FERİKÖY SPOR'A" yazar. TANFER DENİZ'İN bu imalı dalga geçen mesajını ise ÇUFAŞ Genel Müdürü BURAK İNCEOĞLU destekler mahiyetinde kendi hesabının arşivine atar!

KİM BUNLAR VE ŞABAN ACAR İLE HUSUMETLERİ NERDEN GELİYOR?

Aslında olayın geçmişi eski Ülkü Ocakları başkanı olan Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanı Mehmet Ali Arslan ile Genel Sekreter Şaban Acar arasında geçen bir olaya dayanmaktadır. Kamuoyuna AUDİ KAVGASI olarak yansıyan olay aslında Büyükşehir Belediyesinin GÜVENLİK İHALESİ ile ilgili ciddi bir kavgaydı. Bu olayın geçtiği dönemde FERİKÖY SPOR teknik direktörünün isim benzerliği bu ekibin DALGA GEÇME oyununa malzeme olur. Ve ekip harekete geçerek akıllarınca Büyükşehir Belediyesi genel sekreteri ŞABAN ACAR ile dalga geçerler... NİYET DEŞİFRESİ adına tarihi bir hata ile organize oluveren bu ekibin şimdi bu konuda ne diyeceklerini ve kendilerini nasıl savunacakları merak konusu olmaktadır.

Takdir Büyükşehir Genel Sekreteri ŞABAN ACAR'INDIR...

Kaynak: Editör:
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
ŞABAN ACAR'LA SOSYAL MEDYA'DA DALGA GEÇENLER!
ŞABAN ACAR'LA SOSYAL MEDYA'DA DALGA GEÇENLER!
ŞABAN ACAR'LA SOSYAL MEDYA'DA DALGA GEÇENLER!
ŞABAN ACAR'LA SOSYAL MEDYA'DA DALGA GEÇENLER!
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri