Haber Detayı
28 Mart 2017 - Salı 13:34
 
Sayca Köyü turnuvasına konuk yağmuru…
Sayca Köyü Sevenler Derneği tarafından düzenlenen Futbol Turnuvasına ilgi yoğun bir şekilde devam ediyor. Turnuvanın onur konuğu Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Abdulkadir ATAŞBAK oldu.
Spor Haberi
Sayca Köyü turnuvasına konuk yağmuru…

ATAŞBAK, Sayca Köyü sevenleri Dernek başkanı Ali DEVELİ ile birlikte ADANA DEMİR SPOR  ve-ADANA SPOR 'un başlangıç vuruşunu yaptılar. Başkan Develi “Aktif ve toplumun içerisinde olan bürokratlara ihtiyacımız var. Abdulkadir bey Adana için bir şanstır. Allah kendisinden razı olsun” diyerek ATAŞBAK’a teşekkür etti.

TURNUVA HIZLA DEVAM EDİYOR

Turnuva devam ederken SGK Adana İl Müdürü Bilal CAN POLAT’de Sayca Köyü Sevenleri Derneğine konuk olarak maçları izledi. Ali DEVELİ ile birlikte açılış maçı santra vuruşunu gerçekleştirildi. Burada da Derneğin Kurucu Başkanı Av. Adem Gül  ise yaptığı konuşmada “Bizleri kırmayıp geldikleri için Bilal Canbolat müdürüme çok teşekkür ediyoruz. Halkın içerinde olan, halkla bütünleşen bürokratlarımıza ihtiyacımız var. Bu nedenle Bilal Müdürüme bizleri bu turnuvada yalnız bırakmadığı için tekrardan teşekkür ediyorum. Ayrıca turnuvanın yapılmasında öncülük eden Dernek başkanım Ali Develi ve yönetimine, katılım yapan futbolculara ve teknik heyetlerine, ayrıca izleyicilerimize tek tek teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Sayca Köyü Sevenleri Derneğinin düzenlediği futbol turnuvası 6 hafta daha sürecek.  Sarıçam, Doğrular Halı sahasında düzenlenen turnuva Pazar günleri saat 10:00 itibariyle start verecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sayca, Köyü, turnuvasına, konuk, yağmuru…,
Haber Videosu
Yorumlar
Adana Temizlik Şirketleri