Haber Detayı
27 Aralık 2017 - Çarşamba 07:51
 
Seyfettin Yılmaz ve Hüseyin Sözlü Fatih Mahellesinde...
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve MHP Adana Milletvekili Seyfettin , Fatih Mahallesi ve çevre mahalle muhtarları ile bir araya geldi
Gündem Haberi
Seyfettin Yılmaz ve Hüseyin Sözlü Fatih Mahellesinde...

Muhtarların halka en yakın seçilmişler olduğunu ifade eden Başkan Hüseyin Sözlü, vatandaşların taleplerini yerine getirmek noktasında muhtarların belediye ve halk arasında köprü vazifesi gördüğünü aktardı

‘’BOZKURTLARIN YUVASINA HOŞ GELDİNİZ’’

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Milliyetçi Hareket Partisi Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz ile birlikte Fatih Mahalle Muhtarlığında muhtar Adem Çetin’in ev sahipliğinde çevre mahalle muhtarları ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Başkan Sözlü, ‘’Adana’nın ovasına bozkurtların yuvasına hoş geldiniz’’ diyerek karşılandı.

‘’12 MAHALLEYE HİZMET VERECEK’’

Kahvaltının ardından ev sahibi olarak konuşan Fatih Mahalle Muhtarı Adem Çetin, Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından Kıyı Boyu Caddesi’ne yapılan ve 12 mahalleye hizmet verecek olan ana kanalizasyon hattı ve kente yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

‘’MİLLİYETÇİ VE ÜRETKEN BELEDİYECİLİĞİ HAKİM KILIYORUZ’’

Başkan Hüseyin Sözlü ise kente hizmet noktasında muhtarlarla sık sık istişare ettiğini söyleyerek muhtarların halka en yakın seçilmişler olduğunu aktardı. Kentin gelişerek değişimi için çalışmaya var güçleriyle devam ettiklerini ifade eden Başkan Sözlü, mazeretler ardına sığınmadan Adana’da milliyetçi ve üretken belediyeciliği hakim kıldıklarını belirtti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Seyfettin, Yılmaz, ve, Hüseyin, Sözlü, Fatih, Mahellesinde...,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri