Haber Detayı
26 Haziran 2020 - Cuma 20:57
 
Seyhan Belediyesinde sürpriz atamalar...!
Siyaset Haberi
Seyhan Belediyesinde sürpriz atamalar...!

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay idari kadrosunu yenilemeye devam ediyor. Belediye Başkan Yardımcılıları kadrolarına 2 önemli isim atayan Akay, bu konuda kendisine yöneltilen eleştirileri de bir anlamda olumlu bir şekilde cevaplamış oldu.

İşte o atamalar;

 

 

MEHMET ÖNDER KAYPAK

 

Akif Kemal Akay yeni dönem için kardorusunu yenilerken özellikle Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın A Takımından olduğu bilinen MEHMET ÖNDER KAYPAK ismini Belediye Başkan Yardımcısı olarak atadı. Aynı zamanda CHP Seyhan Belediye Meclis Üyesi olan Kaypak spor camiasında da tanınan ve sevilen bir isim olarak biliniyor... 

 

 

SEMİH SAYINTA

 

Semih SAYINTA, 1980 yılı Manisa doğumludur. Sakarya Üniversitesi Kamu Yönetimi ve Siyaset Anabilim Dalı Mahalli İdareler ve Şehircilik yüksek lisans mezunudur.

Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde 2006-2015 yılları arasında komando birliklerinde takım ve bölük komutanlıkları seviyesinde, arama kurtarma birliklerinde ve eğitim merkezlerinde Piyade Subayı olarak görev yapmıştır. Seyhan Belediyesinde 2015-2019 yılları arasında Koruma ve Güvenlik Amiri ve Seyhan İmar A.Ş’nin Güvenlik Birimi yöneticisi olarak görev yapmıştır. Halen İşletme ve İştirakler Müdürü olarak görev yapmaktadır.

İleri derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri