Haber Detayı
19 Haziran 2020 - Cuma 12:05
 
Seyhan'da AHMET BOZAN dedi...!
Spor Haberi
Seyhan'da AHMET BOZAN dedi...!

Geçtiğimiz günlerde Çukurova ilçesinde bulunan spor kulüplerinin tam desteğini alan ASKF Başkanı Dr Ahmet Bozan'a  bu sefer büyük bir destek Seyhan ilçesinden geldi.

Seyhan ilçesinde bulunan kulüplerden çok büyük bir çoğunluğu, ASKF Başkanı Dr Ahmet Bozan ve ekibi tarafından bizzat ziyaret edilerek ve görüşülerek destekleri istendi. Amatör spor kulüplerimizden şu ana kadar görüşme sağlananlardan tamamına yakını, gelecek Eylül ayında yapılması planlanan Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı seçiminde ''Bozan İle Yola Devam'' kararı alarak desteklerini açıkladılar.

 

 

Seçim zamanı değil, göreve geldiğimiz ilk günden bu yana kulüplerimizi mümkün olduğunca ziyaret etmeyi ilke edindiklerini, bu ziyaretlerine devam edeceklerini ve herkesi birlik ve beraberliğe davet edeceklerinin altını çizen ASKF Başkanı Bozan :
Bizlere büyük oranda destek veren ve teveccühlerini ekibimizden yana kullanan tüm amatör spor gönüllülerine minnettarız. İlk günkü aşkla ''Grupların Değil Çoğunluğun Sesi Olacağız'' Bu çoğunluk ise aslolan Kulüplerimizdir, dedi.

 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri