Haber Detayı
11 Şubat 2015 - Çarşamba 14:17
 
Seyhan Ak Gençlik'te Güler dönemi
Ak Parti Seyhan ilçe Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi Sular Vıp’te yapıldı. Coşkulu bir şekilde gerçekleşen kongreye il başkanı Av.Fikret Yeni Milletvekilleri Necdet Ünüvar,Av.Fatoş Gürkan, Av.Mehmet Şükrü Erdinç,İl kadın kolları başkanı Emine Karaköse, Seyhan ilçe başkanı Abdurrahman Yeşiltaş,Seyhan ilçe kadın kolları başkanı Elif Taşçı,meclis üyeleri,çok sayı’da partili ve davetliler katıldı…
Siyaset Haberi
Seyhan Ak Gençlik'te Güler dönemi

Kongerede ufak bir konuşma yapan il başkanı Fikret yeni  ve milletvekilleri kongreye katılanları selamlayarak görevi devreden Muhammed Aksoy ve ekibine teşekkür edip görevi devralan Yunus Güler’i tebrik ettiler. Görevi devreden Seyhan belediye meclis üyesi Muhammed Aksoy misafirlere bir konuşma yaptı. Konuşmasında ‘’ 3 yıl sürdürdüğümüz Bu kutsal görevi layıkıyla yapmaya çalıştık, bayrağı hep ileriye taşımak için elimizden geleni ekip arkadaşlarımızla beraber yaptık.3 yıllık görev süremi mahalle temsilciliğinden başladığım heyecanla sürdürdüm. Bize destek olan  herkese ve  Görev’i beraber yürüttüğüm dava arkadaşlarıma tek tek teşekkür ediyorum. Beraber güzel işlere imza attığımıza inanıyorum.  Bugün bu görevi bayrağı daha ileriye taşıyacağından şüphem olmayan Yunus Güler kardeşime devretmenin de onurunu yaşıyorum. Bu Bir veda değildir aksine bir başlangıçtır. Bundan sonraki süreçte partimiz bize ne görev verirse emrinde olacağız. Görevi bizden devralan Yunus Yüler ve yönetimine başarılar dilerim ‘’ dedi. Seyhan ilçe Başkanı  Abdurrahman Yeşiltaş da ufak bir teşekkür konuşması yaparak görevi devreden Muhammed Aksoy’a Plaket takdim etti.

Ak parti Seyhan ilçe gençlik kolları 4. Olağan kongresinde bayrağı teslim alan Yunus Güler ise yaptığı açıklamada ‘’ bugünün kuşakları geleceğin emanetini taşımaktır. En kalıcı ve gerçek yatırım gençlere yapılandır. Yeni Türkiye bizsim omuzlarımızda yükselecek. Bizler sadece bu milletin değil bütün mazlumların gelecekteki umuduyuz. Daha evrensel,dünya adaletini sağlayacak  dünyada daha aktif bir rol alacak siyaseti üretmek zorundayız’’ dedi. Kongrenin ardından eski ve yeni yönetim  bir hatıra fotoğrafı çekilerek birbirlerine başarı dileklerinde bulundular.
Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri