Haber Detayı
29 Ocak 2015 - Perşembe 12:09
 
Seyhan belediyesinden uyarı!
Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi affından faydalanan ve borçlarını yeniden yapılandıran vatandaşların 2 Şubat 2015 Pazartesi gününe kadar borcun ilk taksitinin ödenmesi gerektiği uyarısında bulunuldu.
Ekonomi Haberi
Seyhan belediyesinden uyarı!

11 Eylül 2014 tarihinde yürürlüğe giren 6552 sayılı bazı alacakların yeniden yapılandırılması ile ilgili olarak Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi borcu olup yapılandırma yapan vatandaşlara uyarı geldi.

 

SON GÜN 2 ŞUBAT 2015

Yapılandırma yapan vatandaşların borcunun ilk taksitini ay sonuna kadar yatırması gerektiği bildirilen, açıklamada ayın son gününün hafta sonuna gelmesinden dolayı sürenin 2 Şubat 2015 Pazartesi günü sona ereceği bildirildi.

Seyhan Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada; "Halk arasında 'Torba Yasa' olarak bilinen İş Kanunu, Bazı Kanun ve Kanun Hükmündeki Kararnamelerde ve Bazı Alacakların Yapılandırılmasıyla İlgili Kanunun yürürlüğe girmesinin ardından yapılandırma yapan vatandaşların ay sonuna kadar ilk taksitlerini yatırmaları gerekmektedir. Ayın son gününün hafta sonuna gelmesinden dolayı ödemeler 2 şubat 2015 Pazartesi günün mesai bitimine kadar yapılabilecek. Yine vatandaşların mağdur olmamaları için veznelerimiz hafta sonu açık olacaktır"ifadelerine yer verildi.

YAPILANDIRMANIZ İPTAL OLABİLİR!

Yapılan açıklamada vatandaşlara önemli birde uyarı yapıldı! Kanun ile yapılandırmadan faydalanan vatandaşların 1 yıl içerisinde 2 defa ödeme yapmamaları durumunda yapılandırmaları iptal olacak ve tekrar eski borçlarını ödemek zorunda kalabilirler.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri