Haber Detayı
02 Aralık 2016 - Cuma 20:24
 
Silifke’nin kent stratejisi kitaplaştı…
Mersin Üniversitesi Silifke Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Ve Alan Hocası Muhammet Saygın Özellikle Silifke Halkını Yakından İlgilendirecek Bunun Yanı Sıra da Hemen Hemen Her Kitleye Hitap Edebilecek "KENT STRATEJİSİ: SİLİFKE" İsimli Kitabını Okuyucularıyla Buluşturmak Üzere Tamamladı.
Ajans ÖZEL Haberi
Silifke’nin kent stratejisi kitaplaştı…

HABER ve FOTOĞRAFLAR: Yaren CANSU

 

Sağlam Adımlar Ve Planlarla Daima Hareket Eden Saygın Kitabıyla Alakalı Kısa Bir Açıklama Yaptı.

KATKI KOYANLARA ÖZEL TEŞEKKÜR

Açıklamasında, "Kent Stratejisi: Silifke” isimli araştırma kitabı, ihtiyaçtan ortaya çıkan ve önemli bir eksikliği gidermesi ümidiyle oluşturulan multidisipliner bakış açısıyla yazılmış ve akademik nitelik taşıyan bir çalışmanın ürünüdür diyen Saygın, öncelikle Editör Yardımcıları Dr. Garip YARŞI ve Uzm. Nuran Özlem YILDIZ olmak üzere tüm bölüm yazarlarına kitabın basım işlemlerini gerçekleştiren Eğitim Yayınevi’ne ve Yusuf Ziya Aydoğan’a; tasarım/basım işlemlerinin titiz ve dikkatli biçimde gerçekleşmesini sağlayan Ali Kocabıyık’a ve kapak fotoğrafları için Umut Can'a teşekkür etti.

 

 

KURUMLARA VE AKADEMİSYENLERE TEŞEKKÜR

Muhammet Saygın kitabın oluşmasında İlçede düzenlenen akademik etkinliklere birebir katılımları ve maddi/manevi destekleri ile Silifke ilçesi Yükseköğretim Kurumlarına güç ve değer katan Silifke Ticaret ve Sanayi Odası nezdinde Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Kaynar’a ve Genel Sekreter  Yıldırım Baydar’a anlayışlı ve motive edici tutumunu etkin liderlik becerisi ile birleştirebilen bir üst yönetici olarak akademik faaliyetlere desteğini esirgemeyen Silifke Kaymakamı Şevket Cinbir ’e bölüm değerlendirmeleriyle katkılarını esirgemeyen Prof. Dr. Cemile Çelik ve Prof. Dr. Kemal Birdir’e Prof. Dr. Himmet Karadal’a sunuş bölümü ile kitaba değer katan Çağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ünal AY’a ve kitabın özsözünü yazan Mersin Üniversitesi Rektör Danışmanı  Doç. Dr. Erol Yaşar'a ayrı ayrı teşekkür etti.

 

 

KİTABI EŞİNE VE ÇOCUKLARINA İTHAF ETTİ

Açıklamanın sonunda ise duygularını belli etmekten çekinmeyen Saygın “Bu Kitabı Değerli eşim Pelin Zeybek Saygın, kızım Ela ve oğlum Çınar’a ithaf ediyorum dedi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Silifke’nin, kent, stratejisi, kitaplaştı…,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri