Haber Detayı
26 Mart 2017 - Pazar 23:41
 
SİYAMİ KÖKSAL'ın ASKİ'ye girişi yasaklandı...!
Adana Büyükşehir Belediyesinin Ballı bürokratı Siyami Köksal'ın ASKİ'ye girişi yasaklandı... Eşinin TEFTİŞ KURULU BAŞKANI olduğu kuruma artık girmesi kanunen mümkün değil...
Ajans ÖZEL Haberi
SİYAMİ KÖKSAL'ın ASKİ'ye girişi yasaklandı...!

MAHKEME KARARIYLA İŞ YERİNE YAKLAŞMAMA CEZASI

Adana Büyükşehir Belediyesine bağlı Hukuk Müşavirliğinde çalışan bir Avıukatın şikayeti üzerine Teftiş Kurulu Başkan Vekili Siyami Köksal aynı zamanda eşinin Teftiş Kurulu Başkanı olduğu ASKİ'ye yaklaşmaması tedbiriyle hakkında yargı kararı çıktı... Bundan böyle Siyami Köksal ASKİ hizmet binasına kesinikle giremeyecek!

İşte o karar!

 

RAMAZAN AKYÜREK BU İŞE NE DİYECEK?

Siyami Köksal İle ilgili AJANS ADANA İmtiyaz sahibimiz Ercan Yılmaz'ın kaleme aldığı yazı olay olmuş ve Köksal ile ilgili bilinmeyen birçok konu gündeme gelmişti.

 

YAZI İÇİN TIKLAYINIZ

 

Hukuk Müşavirliği görevinden alınan Köksal Teftiş Kurulu Başkan Vekili görevine getirilmişti. Ancak Belediye içinde keyfi uygulamaları ve Mobing yaptırımları ile de ayrıca gündeme gelen Siyami Köksal hakkında kurum içinde şikayet olunca YÜCE TÜRK ADALETİ Siyami Köksal hakkında şikayetçi olan Avukatın ev ve iş yerine yaklaşmaması TEDBİRİ UYGULANMASINA karar verdi. Şikayetçi olan kişinin ASKİ kadrosunda çalışan bir Avukat olması nedeniyle Köksal artık ASKİ hizmet binasının belirli mesafesine kadarda olsa yaklaşamayacak!

EŞİ İLE ÇAY BİLE İÇEMEZ!

ASKİ'nin teftiş kurulu başkanı olarak gayri resmi yöntemlerle atanan BAYAN KÖKSAL (Siyami KÖKSAL'IN EŞİ) atandığından beridir ASKİ kapısından girmemiştir. Buna kılıf olarak ise BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE GÖREVLENDİRME yazısı yazılmıştır. Ancak BAYAN KÖKSAL yanılıp yakalıp ASKİ hizmet binasında olsa bile Kocasıyla bu binada resmi olarak çay bile içemez!

RAMAZAN AKYÜREK KONUŞMALI VE HESAP SORMALI!

Siyami Köksal'ın yaklaşmama cezası aldığı ASKİ'de gayri resmi yollarla TEFTİŞ KURULU BAŞKANLIĞINA atattırdığı BAYAN KÖKSAL'ın bu atama yazısının altında ise BYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ olarak RAMAZAN AKYÜREK'in imzası bulunuyor. Hüseyin Sözlü'nün olmadığı bir zamana denk getirilen bu gayri resmi ve yasalara uymayan atamaya imza atan RAMAZAN AKYÜREK'İN bu konuda bir açıklama yapması bekleniyor...  

Kaynak: Editör:
Etiketler: SİYAMİ, KÖKSAL'ın, ASKİ'ye, girişi, yasaklandı...!,
Haber Videosu
Yorumlar
Adana Temizlik Şirketleri