Haber Detayı
12 Mayıs 2019 - Pazar 16:56
 
Soner Çetin'den Akıllı dokunuşlar...
Gündem Haberi
Soner Çetin'den Akıllı dokunuşlar...

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, belediyede oturmuş bir sistem olduğunu belirterek, bu sistemde akıllı dokunuşlar yaparak, verimliliği maksimum seviyeye çıkarmak istediklerini söyledi.

Başkan Çetin, Halk Günü'nde vatandaşlara söz vermeden önce yaptığı konuşmada, "Kaldığımız yerden devam ettiğimiz için burada oturmuş bir sistem var. Bu sistem üzerinde, akıllı dokunuşlar yapıyoruz. Verimliliği maksimum düzeye çıkarmak istiyoruz. Biliyoruz ki bu bir ekip işidir. Kimse tek başına bir şey yapamaz. Elde edilen başarıda herkesin payı var" dedi.

Yeni dönemde herkesin göğsünü kabartacak işlere imza atacaklarını ifade eden Çetin, "Bahanelerin arkasına sığınmayacağız. Başarılı olmak zorundayız" ifadesini kullandı.

19 Mayıs'ın 100. yılını kutlamaya hazırlandıklarını belirten Başkan Çetin, Büyükşehir Belediyesi'nin öncülüğünde, Çukurova, Seyhan, Ceyhan ve İmamoğlu belediyeleri işbirliğiyle görkemli bir kutlama yapılacağını açıkladı. Çetin, "19 Mayıs Gazi Mustafa Kemal'in emperyalizme karşı mücadeleyi başlattığı tarihtir. Bu önemli günün 100. yılını kutlayacağız. Adana'daki kutlamalar vatandaşlarımızın da katılımı ile coşkulu olacaktır" şeklinde konuştu. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri