Haber Detayı
15 Ocak 2019 - Salı 12:20
 
Süvari Binicilik’ten muhteşem Fasıl!
Yaşam Haberi
Süvari Binicilik’ten muhteşem Fasıl!

Adana’nın düşman işgalinden kurtulduğu 5 Ocak tarihi dolayısıyla Fasıl düzenleyen Süvari Binicilik Kulubü’nde coşku dolu anlar yaşandı.

200 KİŞİNİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİ

 

 

At biniciliği ve kahvaltı konsepti ile Adanalıların vazgeçilmez adresi olan Süvari Binicilik’in 5 Ocak’ta düzenlediği fasıl gecesi birbirinden renkli görüntülere sahne oldu. Herkese açık olan düzenlenen fasılda yoğun bir katılım vardı. 200 kişinin katılımıyla gerçekleşen fasılda Adana’nın kurtuluşu doyasıya ve gururla yaşandı.

KEYİF DOLU ANLAR GEÇİREBİLİRSİNİZ

 

 

Süvari Binicilik tesislerinde ailenizle birlikte günün her anını ayrı bir keyifle geçirebilirsiniz. Serpme köy kahvaltısı ile başlayacağınız güne, yemyeşil bir doğada ve bol oksijenli bir havada at binerek devam edebilirsiniz. Adana’nın en büyük açık manejine sahip tesisimizde 3,5 dönümlük açık manejinde birbirinden sevimli, güzel ve bakımlı atlarla at binmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

BİNİCİLİK EĞİTİMİ ALABİLİRSİNİZ

 

 

Bunun yanı sıra tesiste Arap, İngiliz, Belçika, Alman, Midilli ve Pony cinsi olmak üzere toplam 28 at bulunmaktadır. Süvari Binicilik tesislerinde ilk biniş eğitiminden, müsabakalara hazırlık ve ileri seviyede binicilik eğitimine kadar her düzeyde uzman eğitmenler denetiminde binicilik eğitimi alabilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Süvari, Binicilik’ten, muhteşem, Fasıl!,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri