Haber Detayı
13 Haziran 2018 - Çarşamba 01:34
 
Tamer Dağlı : İnkılaba az kaldı...
Siyaset Haberi
Tamer Dağlı : İnkılaba az kaldı...

AK Parti MKYK Üyesi ve Adana Milletvekili Adayı Tamer Dağlı, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Önceki gün Feke, Saimbeyli ve Tufanbeyli ilçelerinde bir dizi çalışma yapan Dağlı, sokak sokak, köy köy gezip, çalmadık kapı bırakmıyor. Seçmenin nabzını tutarak, sorun ve sıkıntıları dinliyor. Özellikle kırsalda yaşayan vatandaşlar Milletvekili Adayı Tamer Dağlı’yı kendilerine yaklaşımlarından dolayı adeta bağrına basıyor, “o bizden biri, içimizden biri, bizi ancak o anlar” diyorlar.

Çalışmalar ve 24 Haziran seçimleri hakkında bilgi veren Dağlı şunları kaydetti.

"24 Haziran seçimleri sıradan bir seçim değil. Türkiye açısından bir milat olacak. Bir inkılabı gerçekleştirip Parlamenter sistemden Cumhurbaşkanlığı hükümet modeline geçişi birlikte yaşayacağız. Mecliste bunu onaylamak bizlere nasip oldu. İnşallah Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı cumhurbaşkanlığı hükümet modelinin ilk başkanı olarak göndermekte bizlere nasip olur. Önemli bir süreçten geçiyoruz. Ve bu süreçte yeni döneme yeni yüzlerle yeni bir heyecanla, başarılı bir şekilde gidiyoruz. AK Parti'de bir gelenek vardır. Aday olmayan arkadaşlarımızda adaymış gibi tüm güçleriyle çalışmaktadırlar. AK Partide görev almak kuru bir siyaset değildir. Bir gönül işi, dava işidir. Bu dava yalnız bizim davamız da değildir. Tüm dünya mazlumlarının davasıdır. O nedenle yer yüzünde zulüm gören her Müslümanın hasretle beklediği 24 Haziran’da, AK Parti Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet, Güçlü Türkiye hedefini yakalamak  mecburiyetindedir. Bunun için tüm dinamiklerimizle gece demeden, gündüz demeden var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.”

“Milletimizden Yetki İstiyoruz”

AK Parti Adana Milletvekili Adayı Tamer Dağlı, milletten yetki istediklerine vurgu yaparak, konuşmasını şöyle sürdürdü. Adana tarihinde en fazla yatırımı 2002’den bu güne AK Parti döneminde almıştır. Bizim Adana ve Türkiye için daha yapacak çok işimiz var. Milletimizin hak ettiği hizmetleri gerçekleştirebilmek için yeni dönemde de kendilerinden yetki istiyoruz. Sadece genelde değil, yerelde de Adana'da iktidar olup kesintisiz hizmetleri vatandaşlarımıza ulaştıracağız. Türkiye'yi 2023 yılı hedeflerine taşırken, Adana'nın da makus talihini kırıp, çok daha iyi bir noktaya taşımayı amaçlıyoruz. Ülkemiz üzerinde hangi oyunlar oynanırsa oynansın, bu oyunları Allah’ın yardımıyla bozacağız. İstikrar için, huzur için, milletimiz ve tüm dünya mazlumları için 24 Haziran seçimlerinde sandıkları patlatacağız inşallah.”

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tamer, Dağlı, :, İnkılaba, az, kaldı...,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri