Haber Detayı
11 Kasım 2020 - Çarşamba 15:53
 
ULAŞ TOROS'TAN Akay ve Dardağan hakkında skandal sözler!
Siyaset Haberi
ULAŞ TOROS'TAN Akay ve Dardağan hakkında skandal sözler!

CHP Seyhan Belediye Meclis Üyesi ULAŞ TOROS hakkında skandallar zinciri bitmiyor. En son olarak İmtiyaz Sahibimiz ERCAN YILMAZ'A bir açıklama yapan ULAŞ TOROS skandal sayılabilecek sözlere imza attı

 

GÜCÜM OLSA BİR ÇIRPIDA İMZA TOPLARIM

 

AJANSADANA tarafından yapılan haberde ULAŞ TOROS'UN CHP Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Dardağan'ı görevden aldırmak için delegeler bazında imza toplama kampanyası başlatıldığı iddia edilmiş ve ULAŞ TOROS'un bu konuda haber merkezimize gelen bilgi kaynaklarımıza, "İmza toplamıyorum ancak bundan sonra toplayacağım" diyaptığı diyerek aslında haberi doğrulamıştı. Sitemize yaptığı yazılı açıklamada ise, "Tabi ki demokratik haktır imza toplamak inan bana o kadar gücüm olsa bir çırpıda yaparım. Böyle bir gücü bahşetmende sevindirici bu arada. Ancak bu yazı bana değil ilçe başkanına zarar verir, imza toplamaya yeltenen kişileri daha da cesaretlendirir ancak benim üzerimden bu işleri yapmaya çalışanı araştırmak tabii hakkımdır." görüşlerine yer vererek imza toplama eylemine olan olumlu bakış açısını deşifre etti.

 

AKAY VE DARDAĞAN HAKKINDA SKANDAL SÖZLER!

 

Ulaş Toros açıklamasında Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay ve CHP Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Dardağan'ı kast ederek, "Benim derdim sürekli kendi meclis üyeleri hakkında haber yaptıran ilçe belediyesi ve ilçe başkanının yeteri bilmesi gerektiğidir" diyerek hem kendi partisinin Belediye Başkanı hem de İlçe Başkanına karşı bir tepki ortaya koydu. Bu açıklamasının ardından ise sitemizde yayınlanan haberleri umursamadığını söyleyerek bu haberlerden dolayı onlarca kişiye gerek İmtiyaz sahibimizi gerekse sitemizin haber merkezine ulaşma gayretlerinide yalanlamış oldu.

 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri