Haber Detayı
28 Ocak 2020 - Salı 13:40
 
Ülke depremle yıkıldı... Ekrem tatilde...!
Gündem Haberi
Ülke depremle yıkıldı... Ekrem tatilde...!

Türkiye Malatya ve Elazığ’daki deprem felaketinin yaralarını sarmaya çalışırken, devlet tüm imkanlarını kullanarak mağdur vatandaşların hayatını normale döndürmek için çalışıyor. CHP lideri Kılıçdaroğlu da “Ekrem Bey’i Elazığ’a gönderdik” diyerek CHP’nin de deprem bölgesinde olduğunun altını çizmişti. Ancak Ekrem İmamoğlu’nun hızlı bir Elazığ şehir gezisi yaptıktan sonra Erzurum’daki kayak tesislerinde tatil yaptığı ortaya çıktı. “Bir saniye bile boş vaktimiz yok” diyen Ekrem İmamoğlu’nun seçildikten sonra 4 kez tatile çıkması tartışma konusu olmuştu.

 

YİNE TATİLE ÇIKTI

İmamoğlu ile objektiflere poz veren otel misafirlerinin paylaşımları Erzurum tatilini ortaya çıkardı.

KILIÇDAROĞLU: DEPREM BÖLGESİNE GÖNDERDİK

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Elazığ'daki 6.8'lik depreme ilişkin açıklamalarda bulundu. CHP lideri, "İstanbul Belediye Başkanımız, gönderdiği yardımların halka ulaşıp ulaşmadığını gözlemlemek üzere deprem bölgesine gitti" ifadelerini kullanmıştı.

İşte o fotoğraflar;

 

"TATİL BANA YAKIŞIYOR"

Ekrem İmamoğlu, deprem bölgesinden kayak yapmaya gitmesi nedeniyle eleştirilerin hedefi haline geldi. Bilindiği üzere İstanbul'da sel felaketi yaşanırken İmamoğlu soluğu Bodrum'da almıştı. Tartışmalara neden olan bu tatilin ardından açıklama yapan İBB Başkanı, "Tatil bana yakışıyor" demişti.

 

İstanbul'da sel: Seçim gecesi 12 kez canlı yayına çıkan İmamoğlu’ndan hala ses yok!

 

Deniz, Kum, Kıyım! İmamoğlu kumsaldan kıyım talimatı vermiş!

 

 
Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri