Haber Detayı
14 Şubat 2018 - Çarşamba 08:29
 
Ülkü Gücü Spor Namağlup şampiyon!
Adana 1.amatör küme A grubunda yenilgisiz olarak şampiyon olan ve süper amatör kümeye çıkma başarısını gösteren Adana Ülkü Gücü Spor Kulübü bu başarısını muhteşem gece ile kutladı.
Spor Haberi
Ülkü Gücü Spor Namağlup şampiyon!

Hotel Adanava’da yapılan şampiyonluk kutlamasına Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ahmet Bozan, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Adana Şube Başkanı Mehmet Sümer, Aski Genel Müdür Yardımcısı Yüksel Durna, Büyükşehir Başkanvekili Ramazan Akyürek, Adana Demirspor Kulübü eski Başkanı Sedat Sözlü, Spor Daire Başkanı Halil Hızlısoy, meclis üyeleri, sporcular ve aileleri katıldı. Gecede bir konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü spora ve sporcuya her zaman destek verdiklerini söyleyerek “biz Büyükşehir olarak her kulube eşit mesafede duruyoruz. Adana Ülkü Gücü Spor kulübünü gerçekten gösterdikleri büyük başarı nedeniyle kutluyor, başarılarının süper amatör ligde devam etmesini temenni ediyorum”dedi.

Bu arada kulüp Başkanı Hüseyin Çalış ise Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye katkılarından dolayı plaket ve çiçek takdiminde bulundu.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri